Přejít na obsah

Baterie??


Zacky86

Doporučené příspěvky

Zdravím mám dotaz na nějakého octaváka mechanika. Mám 1.9 tdi 66kw.vcera jsem po delší době jel delší trasu( cca 80 km, jinak běžné jezdím 15 km do práce a 15 zpět, občas nákup atd) auto normálně fungovalo, kvůli vedru puštěna klima a samozřejmě rádio. Nebylo nijak znát nějaky problém s dobijenim či s baterkou. V pohodě jsem dojel, zaparkoval, dnes v poledne chci odjíždět domu a auto ani škrt. Zkoušel jsem i kabely ale výsledek stejný. Jen při prvním startu se trochu protocila, pak už ani náznak. Teď ta otázka. Myslíte že je to baterkou?? Respektive mám to teď o víkendu resit6nakupem nové baterky nebo počkat do pondělí na odtah a případný servis?? Jinak do té doby vždy chytla na první škrt, ať bylo minus 20 nebo plus 30..dikec za případné rady a odpovědi. 

P. S. Dokonce jsem i zde, v neznámých končinách uprostřed lesů a hor sehnal nabíječku a dokonce i elektrifikivanou zásuvku tak zkouším přes noc baterku nabít, má to smysl??? 🤔🤔

Odkaz ke komentáři

No pokud se ti po otočení klíčku rozsvítili kontrolky a při pokusu o start zhasly je baterie bud total vybita nebo lehla 

Pokud je starší 4 let je možný že lehla uplně 

Přez noc jí nabij a pokud rano nenatočíš či ti zas do tejdne lehne máš jasno 

Ještě bych proměřil dobíjení a klidovej odběr z baterie 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...