Přejít na obsah

Voda pod nohama


Jojin

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Konny napsal:

Vypousteci otvory v podlaze nejsou. Musis vodu nejak vysat a vysusit koberec. Samozrejme musis zjistit odkud ti tece... 

Díky. Toho jsem se obával. Zkusím to nasát hadicí, zbytek vezmou hadry ale vysušení bude asi problém protože auto není garážované. 

Odkaz ke komentáři

Vysuseni bude trochu boj. Bude to chtit hodne hader popr. muzes koupit silikagelovou podestylku pro kocku (to dobre pohlcuje vlhkost) a vysyp to na koberec v aute (muzes pod tu podestylku dat bavlnenou latku). 

Pak to bude chtit odstranit pricinu zatekani vody, jinak ti zase do auta zatece... 

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, Konny napsal:

Vysuseni bude trochu boj. Bude to chtit hodne hader popr. muzes koupit silikagelovou podestylku pro kocku (to dobre pohlcuje vlhkost) a vysyp to na koberec v aute (muzes pod tu podestylku dat bavlnenou latku). 

Pak to bude chtit odstranit pricinu zatekani vody, jinak ti zase do auta zatece... 

Díky, to je výborný nápad. Máš na mysli Kočkolit nebo to je něco jiného ... ?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Podívej se pod tapecirunk pravých dveri, jestli máš neporušený igelit.
Pokud je steřely, protržen nebo jinak poškozen, tak jej nahrad za nový.

Mrkni se na odtokové kanálky pod torpédem jestli jsou průchozí, pokud ne tak jej vyčisti aby měla voda kde odtékat a zrovna vyčistí i místo ve spodní části blatníku, usazuje se zde nečistota a pak to pěkně uhniva.

Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Odtokove kanalky pod torpedem byly ok. Spodni cast v blatniku jsem cistil v lete tak to bude ok. Ale jistil jsem ze chybela zaslepka pro ten otvor na bovden kapoty. Dal jsem novy a uvidim. Jinak jsem pretesnil silikonem ke karoserii ten plastovy box na kabinovy filtr. Snad to bude lepsi.  Jeste jsem zjistil ze filtr byl na vnejsi strane ze zhora trochu mokry coz nechapu kdy filtr je schovany pod torpedem. Byly tady ted velke likaky tak se tam nejak par kapek asi dostalo.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...