Přejít na obsah

Octavia I combi 75kw -Velká spotřeba, ztráta výkonu, zhasínání na volnoběh a následné problémy s nastartobáním


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám Škodu Octavii 1. gen combi 75kw a chtěl bych Vás požádat o pomoc. Jak jsem napsal v nadpisu, tak mám problém s těmito věcmi:

 1. při jízdě auto z ničeho nic přestane reagovat na plyn, motor ztichne a po 30-40m "jede zase jak má"

  2. Velká spotřeba - počítač počítá spotřebu na 6l/100, ale skutečná je okolo 10l/100

  3. Občas po chvíli na volnoběhu se motor zakucká a chcípne, následně pak auto nechce nastartovat (baterie nová, auto krásně dobijí)

 

Diagnostika vyhazuje pouze bohatou směs. Zkontroloval jsem hadičky i lambda sondy, vše OK.

Za jakékoli nápady budu moc vděčný.

                                                                                                                      

Odkaz ke komentáři

Vymen cidlo teploty chladici kapaliny. Zatim blbne sporadicky, casem bude blbnout porad. Mel jsem to tak u jednoho cidla, z niceho nic zacalo hlasit, ze je voda hodne studena, tak RJ nastavila bohatou smes a kdyz jsem stal treba na semaforu, tak se mi motor uchlastal a nesel nastartovat. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...