Přejít na obsah

Zkrat na vozíku (žárovkách)?


Patrik005

Doporučené příspěvky

před 28 minutami, Konny napsal:

V tom pripade je lepsi natahnout novou elektriku

Právě že to nechci, kabel jsem měřil, všechny žíly jsou samostatné a nikde vevnitř není přerušený a spojený s jiným. Vyhodím žárovky a zkusím to ještě jednou, pak se uvidí, jestli je kabel prikostřen někde jinde, anebo to dělá vlákno žárovky s velmi malým odporem. Ale proč nepíská samotná žárovka, to netuším. Možná by to mohl dělat ten připojený kabel který má taky nějaký odpor, a proto měřák píská.🤔🤔

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Konny napsal:

To ted bude laborovani. Vyndej zarovky a uvidis. Pokud ti budou porad plusy pipat oproti kostre i bez zarovek, tak je na 100% nekde chyba. Bohuzel takto ti nikdo nerekne, kde ta chyba je. Pak uz by bylo dobre udelat elektriku novou, zvlast pokud je stara. 

Otestuju, proměřím, uvidím. Dám vědět. Díky za pomoc při žárovkách i studeném motoru 🙂 👍👍😁

Odkaz ke komentáři
V 17. 6. 2021 at 12:47, Konny napsal:

Dej vedet, jsem zvědavej co zjistis 😉

Zdravim, takže opraveno. Žárovky jsem vydělal a znovu změřil, nic nepiskalo. Takže jsem si to asi oduvodnil tak, že samotná žárovka má fakt malý odpor proto to nepíská, ale pokud je k tomu připojený kabel tak se odpor zvýší, možná proto to tak pískalo. Teď už vše funguje tak jak má. Díky za rady 🙂

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...