Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

Guest wallematte

Gateway na konci s písmenom AA,Q,S,AD,AP,L,P... :)

 

pomuze to i na plne podsviceni lcd? Me totiz sviti jen jako ze je noc a pres den je na tom prd poznat na lcd

 

nejde vsem na plno LCD podsviceni u swingu v pred face O2 ????

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Chci se zeptat kdyz mam predfl a dam tam SWINGa bude mi taky ukazovat ovladani klimatizace jako na starem radiu STREAM?? kdyz zmacknu fukary tak se tam ukaze obrazek ze sedackou a kde a sipka kde sem si to nastavil nebo vyhrivani zadniho okna nebo nastaveni teploty na klime atd,bude mi to ukazovat v predfl kdyz nemam vymeneny panel climatroniku za FL?? Diky za rady! :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Pls radu, zobrazuje při vypnutém radiu display radia hodiny a teplotu, pokud je motor nastartovanej ?

Měl jsem radio na reklamaci, dělali mi flash softu a ted nevím zda to dřív šlo, ale ted když jedu a vypnu radio mám display prázdnej a myslím, že dřív tam byla teplota a hodiny...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím. Vie mi niekto poradiť? Mam octaviu II r.v 2005 pôvodne tam bolo radio melody,menil som ho za swing. Z výroby tam mam gateway 1K0907530Q. Swing mi aj naďalej žerie batériu. Ráno nachádzam displej svietiť s nápisom BATTERY LOW RADIO OFF. V tomto obore sa nevyznám. Mám vymeniť gateway za novú? Viete mi poradiť niekoho na východe sk kto sa v tomto smere vyzná a vie to dať do poriadku. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři

nutná výměna gateway.. je tady více šikovných lidí kdo to dokáže, spíše napiš odkud jsi...

Som až z východného slovenska mesto Svidník. Tento problém už riešim týždeň. Veľmi nerád by som dával naspäť rádio melody.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj

Potřeboval bych poradit : mám gateway označení 1KO 907 530 K v O2 rok 2008 a budu měnit rádio Stream za Swing jestli budu muset koupit jinej Gateway a nebo můžu nechat tento.

Dík za radu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • Ol@f changed the title to SWING

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...