Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest Felix10

Gateway som si už zaobstaral nový. Momentálne riešim ďalší problém a to je zlý príjem rádia, kedže mám prípravu len pre jedno DIN rádia. Preto sa chcem opýtať či existuje lacnejšia voľba ako je :

post-24434-0-78552000-1358022131_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím :)

Mám dotaz, nemám ...or. HF sadu pod sedadlem jsem nenašla ?? tu krabičku :) Bluetooth

Chtěla bych se propojovat pomocí BT s mobilem,mám multifunkční volant,

Musím mít také HF sadu nebo stačí dokoupit BT (a na kolik kč by to vyšlo)

 

Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím Vás pánové, chtěl bych si koupit někde po bazarech Swing a vyměnit v yetině za původní Blues, ale vidím např. i swing ze superba s tím chromovým zdobením, je v tom nějaký rozdíl např v uchycení nebo zapojení, nebo je to jenom o vzhledu? ( rámeček a frekv.vyhýbka je jasná ) Dík za info

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravim :)

Chcel by som Swing namontovat do Octavie 2 (pred faceliftom).

O tej jednotke gateway, kvoli vybijaniu baterie viem.

Pre parkovacky tiez treba novsiu Riadiacu jednotku. Treba aj nejaku upravu zapojenia kabelaze ako u Bolera?

 

Mam predne a zadne parkovacie senzory, climatronic a maxidot. Je potrebne k tomu radiu okrem novej gateway a RJ park.senzorov este nieco dokupit?

 

Aby mi teda fungovalo zobrazovanie parkovacich senzorov, climatronicu (ak to radio podporuje), informacie z radia ID3 tag - nazov pocuvaneho radia na maxidote a taktiez aby som neazabudol Handsfree ?

 

Momentalne mam nejake obycajne radio pioneer a parrota.

 

Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři

Aj nad tym som rozmyslal, ale kedze parkujem na najvacsom sidlisku v strednej europe, tak myslim ze Bolero by nemalo dlhu zivotnost... preto aspon dufam ze Swing by vydrzal :)

 

uz som si zistil cez diagnostiku ze mam GATEWAY s koncovkou "P". Cize menit ju nemusim...

a nasiel som nejake shcemy na zapojenie faceliftovej RJ parkovacich senzorov.

Treba mi uz len tu novu RJ (vie niekto aky typ zhanat? ) a repracik.

Len som teda nepochopil... to po tomto zapojeni mi budu fungovat oba repraciky? Jeden na predne a druhy na zadne senzory? alebo ako?

A dalej treba natiahnut dva nove kable od RJ parkovacich senzorov k Gateway pod volantom?

Pri climatronicu sa meni ten panel co je s ovladanim klimy? alebo len nejaka jej RJ ? Lebo ak sa to meni cele tak dakujem neprosim :)

A este jedna otazka... bude mi treba potom este prepojit nejakym kablom swing s maxidotom? &lebo teraz tam mam len obycajne poineer radio...

 

inac mam 1/2008

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím,

Chci pořídit Swing, ale ze Superbu II, zajima me jestli to uz teda někdo má . Dá se sehnat ten rámeček aby to pasovalo na OII před FL s manuální klimou? Asi jsem špatně hledal, ale nenašel jsem takový rámeček.

Kompatibilitu s climatronikem, parkovacíma senzorama resit nemusim, jelikož je nemam.

Dále jestli jsem dobře pochopil, tak prekodovani nepostaci, ale budu muset koupit novou Gateway, protože moje končí písmenem F.

A ještě vyresit antenu.

Hodne by mi pomohl kontakt na nekoho šikovného z okoli Ostravy, Havířo, Frýdku...

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj

Mam OCT II MR2007. Chcel by som si dat Swinga. Mam Climatronic a aj zadne parkovacie senzory. Gateway mam 1K0907530K s J533 Gateway H04 0020. Budem musiet menit Gateway. A ked chcem aby zobrazovalo parkovaky a climatronic, treba RJ na parkovacky z faceliftu a s akym cislom a ten Climatronic, co treba vymenit. Dik za info

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
Guest Timoteus

Čaute,

kúpil som Octaviu 2, r. 2011 so zabudovaným rádiom SWING s AUX vstupom.

Kúpil som si JACK 3,5mm ktorý je funkčný.

Ale po pripojení iPhonu hudba nezačne hrať. Skúšal som všetky levely, všetky možné možnosti a nič stále nehrá.

V otcovej Fábii kde je rádio Blues mi začalo hrať po pripojení bez nastavovania a v Octavii nič.

Poradte prosím čo mám robiť.
Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Guest Timoteus

mozna hloupej dotaz, ale navolil si pomoci tlacitka MEDIA polozku AUX?

 

kdyztak diagnostika bere i AUX, tak tam se podivat..

áno navolil som AUX, aj som skúšal všetky tie levely čo sa tam nastavujú a nič,

asi s tým pôjdem do servisu niekde nech sa na to pozrú

vďaka

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f changed the title to SWING

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...