Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdravím.

Měl bych prosbu. Je tady někdo z okolí Chomutova nebo Loun. Mám Octavii 2006 a vyměnil jsem rádio stream za Swing, ale pěkně mi to žere baterku. Co udělat, aby k tomu nedocházelo?! Četl jsem zde o výměně Gateway, ale vůbec se v tom nevyznám nebo o nahrání nového softwaru. Prosím o radu popř. na koho se obrátit, kdo by mi s tím pomohl. Předem děkuji. Aleš

Odkaz ke komentáři

Panové mám MR2008 o2 pred fl a radio stream. Upgradoval jsem polodot na maxik a aby se to trosku k sobe hodilo premyslel jsem o swingu. Je muj predpoklad spravny ze do puvodniho ramecku to nepujde ? Pripadne jaky koupit na predfl climatronic a swing. Druha vec. Existuje nejake reseni pro dual antenu aniz bych tahal novou do strechy? Hraje to opravdu tak spatne?

 

Problemy s vybijenim asi u me nehrozi kdyz ma jit MR2008 ne?

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte,

nemal niekto podobný problém?

Mám SWING-a v octávii 2 face. Nefunguje mi CD mechanika. SWiNG CD-čko zoberie a hneď ho aj vysunie alebo ho ani nezoberie a hodí hlášku CD:Error.

Tu je aj výpis z diag.:

 

Adresa 56: Rádio (J503) Labely: SVO\5M0-035-1xx-56.clb
Řídící jednotka SW: 1Z0 035 161 F HW: 1Z0 035 161 F
Díl: SWING 006 0039
Revize: 0H001001 Seriové číslo: SKZ1Z2H3534668
Kódování: 070004000001
Dílna #: WSC 22497 654 77158
VCID: 316D11F7D1B9

1 Fault Found:
00857 - jednotka CD menice (R41)
004 - zadny signal / komunikace
info o závadě:
Stav závad: 01100100
Priorita závad: 5
Frekvence závad: 1
Počítadlo resetů: 22
Kilometry: 254249 km
Indikace času: 0
Datum: 2003.14.18
Čas: 14:19:19

 

Dá sa s tým niečo urobiť?

Odkaz ke komentáři

Zdravím, mám OII před FL r.v. 2008, mám rádio Stream a uvažoval jsem nad výměnou za Swing (Bolero, Columbus a Amundsen nepřichází v úvahu, to by mi v autě moc dlouho nevydrželo...). Ohledně případné výměny gateway i RJ parkováků a nového panelu climatronicu vím, pokud chci aby to vše chodilo správně se zobrazováním na rádiu. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli je u rádia Swing taktéž problém s tím jasem (jako u Bolera z OII FL), kvůli nějakého čidla jasu? Nebo to je bez problémů a Swing na tom závislý není?

 

EDIT: případně, pokud by Swing na tom čidle jasu závislý byl, tak je tuším i Swing pro F2 (jen je tvarově jiné, tak bych musel vyměnit rámeček). Swing z F2 by už závislý na čidle jasu nebyl?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest Bohumil_Sla

Ahoj, mám OTII 2012. Máte někdo zkušenosti se SWING bez BT a jeho dodatečném doplnění? Někde jsem četl, že je potřeba nějaká ŘJ GSMII a kabeláž vč. mikrofonu (např. zde). Nechci dávat Parota apod., chtěl bych "něco" přímo do rádia. Případně, kde sehnat za rozumnou cenu.

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

pokud swing s Ofl nebo Yeti, rámeček pasuje, pokud z fabie je třeba rámeček pro Navi. Starý mf. volant nebude chodit, nebudou ti na rádiu ukazovat parkaly. Můžeš zapojit anténu jen na pravý konektor a zkusit, někomu to stačí.

Ahoj,pěkně jsi mi to namontoval,vše fachá jak má,díky.

Dodelat druhou antenu nebo redukci a nakodovat.

Ahoj,pěkně jsi mi to namontoval,vše funguje jak má,díky :palec:

post-20922-0-56794900-1422048335_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • Ol@f changed the title to SWING

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...