Přejít na obsah

Čidlo teploty


Doporučené příspěvky

Ahoj.

Chci se zeptat,je něco,co výrazně ovlivňuje životnost čidla teploty?V roce 2018 jsem měnil celou skříň termostatu,začla mi v jednom místě rosit kapalinu.Koupil jsem ve Škodovce originál,osazenou termostatem a čidlem.Asi po roce a půl mi začly zlobit volnoběžné otáčky a hrozně dlouhé starty.Bylo to nepravidelné,škrtící klapka čistá,tak jsem dal nové čidlo originál a dva roky to šlapalo,jak hodinky.Po dvou letech,teď v listopadu se objevil úplně ten samý problém,tak jsem opět koupil nové čidlo,už ne originál ale druhovýrobu,je tam čtvrt roku a motor šlape parádně.Mel jsem smůlu na dvě čidla po sobě,nebo je něco,čím se zničí?Než jsem měnil celou skříň,bylo tam ještě původní z výroby,téměř dvacet let...

Upraveno uživatelem metwe
Odkaz ke komentáři

holt dnes ty díly stojí za prd a to i ty lepších značek bohužel

já řešil taky horší starty je to taky 2 roky co sem dával čidlo hella a ted o výkendu sem s kamarádem dělal takovej větší servis na svym autě-rozvody oleje vejfuk novej altik a nelenil sem a dal sem opět nový čidlo teploty opět hella a hle startuje to zas k mé plné spokojenosti

Odkaz ke komentáři

Teplotni cidla vody me odchazi jak na bezicim pasu a je jedno, jestli jsem koupil Hella, Starline, origo nebo jinou znacku...

Ted jsem teda ze zoufalosti sel koupit origo cidlo primo do Skodovky za nehorazny prachy, tak jsem zvedavej. Zitra ho budu montovat... 😃 

Odkaz ke komentáři

Já dal za origo čidlo ve Škodovce 1200🙈Jsem myslel,že mi mrdne 🤣🤣Říkal jsem si,originál,to vydrží a vydrželo necelé dva roky.Ted tam mám Delphi a abych měl pro jistotu něco doma,objednal jsem si z netu Hella.Setkal jsem se s názorem,že ty originál čidla právě za ty prachy nikdo nekupuje,tak že jsou to hrozně staré ležáky a proto dlouho nevydrží 🤷

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...