Přejít na obsah

Jirkova nová OII


Doporučené příspěvky

To je jako ze Škodovky do Forda :D

Upřímě nemít na tom BMW bezrámový okna a mít pod kapotou 120d, tak neměním ani za nic

 

Podpásovka a čekal jsem jí. ;) Já jsem si ale výrazně polepšil např podvozkově, což je celkem důležitý a hlavně to není takovej skok - z konfekce do konfekce :loool:

 

jj, bezrámovky v zimě nejsou optimum a ten motor je jasnej handicap na tvoje jízdy, ale i tak... :P

Odkaz ke komentáři
Podpásovka a čekal jsem jí. :loool: Já jsem si ale výrazně polepšil např podvozkově, což je celkem důležitý a hlavně to není takovej skok - z konfekce do konfekce :P

 

jj, bezrámovky v zimě nejsou optimum a ten motor je jasnej handicap na tvoje jízdy, ale i tak... :D

 

 

Taky jsem se s ním sakra těžko loučil, podal jsem inzerát a doufal jsem, že se nikdo neozve

Odkaz ke komentáři

v podstate ano pokud budes bazirovat na tom aby vsechny parametry byly uplne stejne jak na papire tak na kole. Ovsem je tu druha rovina na STK na pravidelne prohlidce budou prohlizet akurat tak rozmer pneu a pri pripadne pojistne udalosti taktez. Tak ze je na tobe jestli chces mit vsechno OK nebo je to nutne, aby mel clovek co nejmene problemu

Odkaz ke komentáři

mam rozpracovanej nejakej napad jak to tam dostat podle me neni spatnej otazka je kolik lidi bude ochotno se na nem podilet, nechci to tu davat moc verejne. Ale rikam jde o to dostat do technicaku 225/40R18 92Y a ne tam dat 7.5Jx18" ET46 s 225/40R18 92Y

Odkaz ke komentáři

Dakie mas pravdu, ses chytrej kluk precti si post 47 pak to pochopis kam mirim. Kdyz ne posli SZ nechci to tu fakt rozmazavat, az to bude cele overene muzeme to nejak vic upresnit ale jen zajemcum a proverenym clenum pac to nebude zadarmo (ale zase by to nemelo prijit na statisice) a dost to bude o duvere mezi nama co to budeme chtit zapsat

Odkaz ke komentáři

Tak potom nerozumím byznysu.

 

Pokud ty 18" nedovolím montovat na jiné Octávky, než na RSo, tak je přeci ani neprodám a zákazník je půjde koupit právě do toho aftermarketu.

 

Nu což, nemá cenu tady brečet. Přesně jak si napsal - čur*ci.....

Odkaz ke komentáři

Ale ty Pegasy nejsou v 18". Pokud budu stát o 18" a budu je chtít mít ofiko, tak si to radši nechám na plechách nebo sériových 16" a ty 18-ky koupím jinde a škodofka ze mě má zase hofno.

Nebylo by kurňa jednodušší ty 18" povolit? Technicky tomu podle mého nic nebrání a zákošů, kteří by si i na 1,6 (nebo 1,2 TSI a pod.) šoupli Zenithy nebo Neptuny by se určitě našlo dost...

A pro případ Superbáckých kol na Octávce by těch 5mm (nebo kolik to je) rozdílu v ET bylo určitě i pro STK zanedbatelných.

 

P.S: Jirko, sorry že Ti to tady zasíráme :P

Autí moc pěkné, zvláště v téhle barvě ;) . Grafitka je podle mého nejen jedna z nejpovedenějších, ale i nejpraktičtějších barev.

Upraveno uživatelem FRANK
kdyz ti to bude vadit presunu tu diskusi do nejakeho tematu co teto problematice vice odpovida ale zatim je to stejne jen bohapuste nadavani na politiku SA
Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...