Přejít na obsah

Jirkova nová OII


Doporučené příspěvky

jenze ja to chapu tak ze oni se snazi zabranit i tomu ze si nekdo koupi prave ty 18" a 19" v aftermarketu tim ze reknou ze s montazi 18" disku nesouhlasi. Chteji dosahnout toho abys jedine co bys na tom aute mohl mit v 17" a na RS 17" a 18" jen Skoda disky.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si to několikrát znovu přečetl a dá se to chápat i tak, jak píšeš.

 

Ale zároveň to můžu pochopit i úplně obráceně, cituji:

"S použitím alternativních kol o rozměru 18" pro ........Octavia 1Z z technického hlediska nesouhlasíme s vyjímkou kol pro verzi RS 7,5Jx18 ET51 s pneu 225/40 R18 92Y"

si můžu vyložit i takto:

"Nesouhlasíme s použitím jakýchkoliv 18" kol kromě kol pro verzi RS".

 

Ale to by si zase odporovalo s částí "A" bodem "5" zmíněného prohlášení.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dneska konečně mazlíka přihlásil. Značky jsem chtěl dát na oboustranku, koupil jsem červenej Patex ale počasí mi to nedovolilo přilepit, tak jsem je zatím nacvakl do rámečku. Jinak se mi ten Patex zdá bejt nějakej tenkej, nepoškrábou mi okraje tý SPZetky nárazník?

Odkaz ke komentáři

Jirko,Jirko!!! :palec:

Neeeee,je moooc pekna,fakt vypada hodne zachovale..Mne se hodne libej ty sesle..Skoda jeste,ze nemaji RS tvar,to by byla tuplovana bomba!A Vybava?Naloz,jako krava! :palec:

Takze gratulace a spustu stastnych kilaku!!!A mas minus,ze nebudes na tu votviracku machace! :palec:

 

Jinak co se tyce folii,tak me kluci v systemcaru dali na celou karu 35%, tak jak jsem chtel a jsem spkojenej..myslim,ze kdyz nenarazis vyslovene na idiota policajta nebo technika STK,resit se to nebude..:palec:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Tak jsem si dneska pohrál s těma značkama, respektive zatím jen se zadní. Dostat dolů tu antivibrační podložku byl malý zázrak, ale povedlo se. Lepil jsem to červeným Patexem a drží to jako čert. Musel jsem dát dvojitou vrstvu kvůli těm plastovejm výčnělkům, nechtěl jsem je řezat. Na předek mi díky dvouvrstvě Patex nevystačil, tak zítra koupím ještě jeden. Přikládám malé foto na ukázku.

No a jak jsem hrabal ve foťáku, našel jsem i prdelku předešlýho autíčka, tak jsem zavzpomínal

post-251-1275928640_thumb.jpg

post-251-1275928675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Jirko,Jirko!!! :)

Neeeee,je moooc pekna,fakt vypada hodne zachovale..Mne se hodne libej ty sesle..Skoda jeste,ze nemaji RS tvar,to by byla tuplovana bomba!A Vybava?Naloz,jako krava! ;)

Takze gratulace a spustu stastnych kilaku!!!A mas minus,ze nebudes na tu votviracku machace! :smich:

 

Jinak co se tyce folii,tak me kluci v systemcaru dali na celou karu 35%, tak jak jsem chtel a jsem spkojenej..myslim,ze kdyz nenarazis vyslovene na idiota policajta nebo technika STK,resit se to nebude..:loool:

 

 

Na folie jsem se nakonec nedostal, zdrzeli me u doktora, tak jsem se musel přeobjednat. Jinak ten Mácháč mě vážně mrzí, těšil jsem se jako malej. Ale v pátek večer musím odjet. Ach jo ;)

Odkaz ke komentáři
Teď už mi to počasí dovolí, tak zítra se vrhnu na ty SPZetky ;) . Nevím Petře jestli je lepší dát tři pruhy nebo to tam šoupnout bodově na víc místech

 

Já mám s pruhama zkušenosti na 3 autech už a je to oki ;) Asi je to fuk, ta červená na tohle drží až až :smich:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...