Přejít na obsah

Ledky pro denní svícení


pym

Doporučené příspěvky

ptaak: nefunguje to náhodou tak, že po připojení na baterku se světla na chvíli rozsvítí, ale pak zhasnou a rozsvítí se až po nastartování motoru (jak se zvedne napětí)? Co mám já denní světla, tak jsem u nich měl externí napájecí modul a ten tak fungoval, čili jsem dal (+) a (-) na baterku a zbylý třetí drát na obrysovku světla a měl jsem vystaráno. Po rozbití modulu mám světla napojená přímo na (-) na baterce a (+) na 6 pinu přes pojistku na vypínači světel a funguje to 100% :)

Odkaz ke komentáři

Daylighty majú viac spôsobou ovládania. Typ ktorý sa dopája len na baterku reaguje na rozdielne napetie pri vypnutom a zapnutom motori.( svetlá nabehnú,ked po naštartovaní nabehne do elektrickej siete auta oscilačne zvýrené napetie cca 13,8V). Druhý typ používa dvojité napájanie. Jedna vetva ide na +12V(po zapnutí klúča t.j sv.15) a druhá vetva ide na napájanie parkovačiek

 

A taktiez su 2 druhy s modulom externym a modulom uz priamo v svetlach. Tie v svetlach su vacsinou potom napajane na napatie po zapnuti klucika/nastartovani motoru. Ak sa teda nemylim.

 

A s tym pinom 6 to par ludi takto ma napojene

Odkaz ke komentáři

Tak to poznám tak, že je připojim na +- na baterku ne? Pokud zhasnou tak se rozsvítí až po nastartování a jinak to udělám na šťávu kde je po otočení klíčkem.

 

Tak když dám +- na baterku tak se rozsvítí a svítí, zhasnou až když dám na + i bílý kabel. Takže kde bude nejjednodušší dát to + tam kde je šťáva po klíčku nebo klidně až po nastartování?

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Kde sehnat to nevím, ale vypadá to jak nějaký do audiny, podle tvaru. Jen bych je na rozdíl od autora dal doprostřed místo toho žebra a myslím, že by to vypadalo mnohem líp. Kdybys našel nebo se někdo ozval dej to sem, taky by se mi to zamlouvalo. A když už jsme u vzhledu auta, tak pěkný, ale ta zavařená lišta tomu ubírá, ale to je asi na vkusu každého.

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

rád bych se vás zeptal, zda nevíte, kde sehnat tyto světla pro denní svícení. Konečně jsem narazil na světla, co nekazí vzhled auta ale bohužel se mi je nedaří nikde na internetu najít.

post-22470-0-06480500-1374187956_thumb.jpg

Vypadá to na světla z S6.

http://www.auto-pilot.cz/audi/dily-karoserie-a-osvetleni/svetlomety-blikace-a-zadni-svetla/predni-svetlomety-skla-a-motorky-ovl-svetlometu/svetlomety/l-svetlo-pro-denni-sviceni-led-diody-03-06/pro-3092781.html

Odkaz ke komentáři

Díky za odpovědi.

Světla z Audi vypadají velmi dobře, ale půjdu nejspíše do těch, co posílal Konny. Jsou taky podobné těm z fotky z mého prvního příspěvku a jsou cenově přijatelnější. Dnes ještě kouknu na rozměry mřížek na nárazníku a když vše bude ok, tak jak je budu mít, pošlu sem foto.

Odkaz ke komentáři

No jestli se ale dívám dobře, tak podle toho zaoblení ti tam moc sedět nebudou a bude to vypadat tak hrozně, jak na tom Passatu co je na těch stránkách vyfocený. a to jestli nechceš rušit tvary auta, je docela hnus. Myslím, že tyto jsou moc prohnuté, oproti tomu,j ak málo je zahlý nárazník OI nebo RS.

Aaa co poslouchám tak to výrobci neumí odstínit, docela mizérie nato, že stačí dvakát přehnout drát.

Odkaz ke komentáři

No jestli se ale dívám dobře, tak podle toho zaoblení ti tam moc sedět nebudou a bude to vypadat tak hrozně, jak na tom Passatu co je na těch stránkách vyfocený. a to jestli nechceš rušit tvary auta, je docela hnus. Myslím, že tyto jsou moc prohnuté, oproti tomu,j ak málo je zahlý nárazník OI nebo RS.

Aaa co poslouchám tak to výrobci neumí odstínit, docela mizérie nato, že stačí dvakát přehnout drát.

 

Jak to myslíš 2x přehnout drát ? jako že ti budou svítit klasické světla po nastartování ?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Jsou tam Litec Dectane,jestli jsou tam ale nějaký univerzální,nebo jestli pro tuto edici vestavěných v mřížce mají nějaké spešl netuším.

Mohla by tom ale být tyto,navíc se dělají v čiré i černé,vestavěné v mřížce se dají sehnat obě provedení,tak by to mohla být ona.

http://www.forcedracing.cz/litec-denni-sviceni-dectane-20-led-310x30x40-mm2-kusy-lgx14/d-121979-c-8939/

http://www.forcedracing.cz/litec-denni-sviceni-dectane-20-led-310x30x40-mm2-kusycerne-lgx14b/d-121980-c-8939/

Odkaz ke komentáři

Jsou tam Litec Dectane,jestli jsou tam ale nějaký univerzální,nebo jestli pro tuto edici vestavěných v mřížce mají nějaké spešl netuším.

Mohla by tom ale být tyto,navíc se dělají v čiré i černé,vestavěné v mřížce se dají sehnat obě provedení,tak by to mohla být ona.

http://www.forcedracing.cz/litec-denni-sviceni-dectane-20-led-310x30x40-mm2-kusy-lgx14/d-121979-c-8939/

http://www.forcedracing.cz/litec-denni-sviceni-dectane-20-led-310x30x40-mm2-kusycerne-lgx14b/d-121980-c-8939/

 

koukám na tu cenu to už je lepší si je objednat i s mřížkama a cenově to vyjde uplně stejně.Spíš mi šlo o to aby to něco vydrželo určitě nebudou uznávat reklamace jako na běžícím páse.Takže je to dobrá volba??

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...