Přejít na obsah

Lyže, snowboardy, bežky...


Martyp

Doporučené příspěvky

jojo, taky tak - ale radsi nekam do terenu nez na vymydlenou sjezdovku.

Bezky taky parada - jen skoda ze posledni zimy na Vysocine za moc nestaly.

Doufam ze letosni zimu bude uz mala na lyzich trochu schopnejsi - v lednu ji budou 4 roky, tak uz snad bude schopna neco pojezdit -prvne mela lyze na nohach ve dvou letech.

A tu jeden rok starou dceru budu mit zase na zadech - uz se tesim.

Odkaz ke komentáři

když je čas tak jedu rád, letos jsem byl asi čtyrkrát, víckrát jsem to nestihl :palec: a vždycky jenom na jeden den někam tady v čechách, rád bych do alp, ale zatím nebyla správná konstalace planet aby to dopadlo :-P .. letos jsem byl v Herlikovicích a ještě někde, už ani nevim kde to bylo, ale bylo to tam mírný :) ale tam sme jeli spíš kvuli prckovi osmi letýmu , ten by velký kopce asi nedal ještě, sice to umí, ale at si radši nabije tlamu v menší rychlosti :palec:

Odkaz ke komentáři

Hlavně je snowboard a snowboard. To na čem jezdí 99,9% lidí tady u nás nemá na sjezdovce co dělat. Taky mě freestyle nebere. Ale sjezdový prkno je něco úplně jiného. Mám daleko blíže k lyžování,ale na těch lyžích mě to nějak nechtělo moc poslouchat... Tak jsme si vybral sjezďáka, kterej má k lyžování celem blízko. Ani se bokem správně nejezdí ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Ja mam tezkou zavislost na carvingu a Francii, takze kdyz to jde, kdykoliv :) Takze dopoledni siroka upravena sjezdovka, kde to jde hooooooooooooodne rychle, idealni stav :) Na snowboardu jsem v zivote nestal, vuuuubec me to nelaka, mit svazany nohy a jezdit bokem, na tom ma zavislost segra :smich:

 

 

Jsem na tom stejně …

 

A kam jezdíš? Já jezdím s partyjou na „lyžařskou turistiku“ do Francie už roky 2x za sezonu, teď prakticky jen do 3 údolí nebo Espace Killy, protože když jsem je vzal do Serre Che se zanedbatelnými 250km sjezdovek, tam mi už třetí den remcali, že „tady už jsme jednou jeli“. Letošní zimu je ale chcu zlomit na Avoriaz.

 

Zde fotka z letošního MS … Bode osobně

post-257-1247644948_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
A kam jezdíš? Já jezdím s partyjou na „lyžařskou turistiku“ do Francie už roky 2x za sezonu, teď prakticky jen do 3 údolí nebo Espace Killy, protože když jsem je vzal do Serre Che se zanedbatelnými 250km sjezdovek, tam mi už třetí den remcali, že „tady už jsme jednou jeli“. Letošní zimu je ale chcu zlomit na Avoriaz.

 

Zde fotka z letošního MS … Bode osobně

 

Pekna momentka :)

 

Jinak jezdime jak kdy, ale nejvickrat jsem byl taky v Espace Killy v Tignes, parkrat Les Arcs, 3 udoli tusim 3x, La Plagne 2x (tam letos), ... ale neznam treba Risoul nebo Avoriaz :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest Májinka
Já se snažím jezdit jak jen to jde,ale bohužel letos se dosti nedařilo. Uvidíme co příští zimu. Jinak jsem asi blázen,ale miluju zimu a sníh...

 

 

Nejsi blázen, zima je nádherná, ovšem pokud je i sníh :( :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

vcera vecer jsem dostal takovy napad... mam u Kaprunu znamy, ktery maji slusne veliky penzion. Tak me napadlo, ze kdybychom se chteli tady parta domluvit, treba nekdy konec listopadu zacatek prosince, to je jeste predsezona, tak bychom mohli vyrazit parta treba 3-4 auta, jak by bylo libo a jet lyzovat do Kaprunu a Zell am See. O ceny na ubytovani bych se postaral. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdar lyžaři, sáňkaři, snb. Za mne lyže a sáňky s ratolestí :)

začínal jsem na Lištičky - boty jakesi bufi (r. 79), Sulov - boty botas šněrovací (r.82), Beta - boty botas-kabér plastové přezkáče (r. 85), Völkl Gepard - dachstein (r.88), Nordica 100cm s kovovými jádrem (r.02) dobrá, ale těžká lyže, dnes už na třetí zimu Dynastar contact limited premium černé 178cm- boty head 12,5 byl trošku problém pro Lange vlastně i Tecnicu :), chtěl jsem Völkl Racetiger-marker-tecnica, ale dynastary byly dostupnější časově cena na stejno. Jsem velice spokojen s koupí, a doporučuji moc nešetřit peněženky stojí to za to, ale to asi u všeho :) jinak oblékám Hannah-plzeň, ale teď co to vyrábí v Číně tak uvažuju o změně, špatné suché zipy a problémy s patenty...

brýle Bolle. A nejaka helma. Pak už jen roló a peněženka a hodně sněhu:)

Upraveno uživatelem Oc Co ii
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

ja jsem teda na obleceni prilis nesetril a koupil jsem si hadry Spyder a nemuzu si je vynachvalit, jak za deste ci snehu je to uplne v pohode, i proti vetru to krasne funguje, je v tom proste porad stejne a tak by to melo byt. Jiny znacky bohuzel vyzkouseny nemam ale docela rad bych zkusil i neco jineho.

Odkaz ke komentáři

Tak to jsme na tom stejne, a taky nemuzu rict spatnyho slova, kdyby to nevypadalo blbe, nosim to i po Praze, kdyz je poradna zima, nema to chybu :D Druha sada je... uff, to bych kecal, ted si nevzpomenu, nijak extra znama znacka, to je jeste do horsich podminek, v tom jsem jezdil v -15C a nemit zmrzlou drzku a nohy, bylo by cloveku fajn. Tuhle sezonu asi poridim novy lyzaky, ty totiz pamatujou jeste minuly tisicileti, ale kdyz vyhovujou, ze ano... :pivo: Jen to nema ty vychyku*davky, co maji boty ted. Teda esli budou prachy :pivo:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...