Přejít na obsah

Lyže, snowboardy, bežky...


Martyp

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
nechápu jak to nemohlo najít satelity? .-/ já když si hop na kole dám kamkoliv / taštička/záda/batoh/ tak to šlo dycky :) není to jen teelfonem?

 

jj muze to byt i telefonem, ja to zkousel na 2 a jeden uplne v pohode a druhy mel problemy s tim udrzet nepretrzite signal

Odkaz ke komentáři

tak oni asi ty velky kopce. Kdyz das vajicko nebo se poradne zkrcis tak je ten signal proste spatnej, v nejakych mistech sem tam satelity ani nechytl... Po ceste se nekde ztratil a nemerilo to. ale kdyz sem ho mel zapnutej vkapse u rukavu tak to merilo celou cestu...je to holt jenom telefon no...

Odkaz ke komentáři

no, to je pak hned :palec: ja mam klasicky ale celkem tvrdy prkno, jenze pri tech devadesati se to stejne vlnilo jak papir...to sem jen byl prikrcenej a prez ty miny boulicky, ktery jindy prejedes sem lital tak metr... Ale skoda ze to bylo az ctvrtej den, takze byla docela unava. Pristi rok hned zcerstva musim pokorit 100km/h :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Pokud by někdo letos plánoval vyrazit na lyže s CK Nev-Dama, tak tady je odkaz na nenápadnou soutěž, kde lze prakticky za 1 SMS získat do 28.10. slevu 1.000 Kč na 1 cestovní smlouvu (= v ideálním případě ubytování pro 2), která se přičítá ke všem nabízeným slevám.

 

www.otma.cz

 

Díky upozornění prodejce jsme tak s kámoši ušetřili 4 litry, které v Itálii můžeme s klidem propít

Odkaz ke komentáři

Není zač, rád jsem někomu pomohl, protože nedávno mne na webu specializovaném na lyžování obvinili, že jsem agent této CK. A přitom já jen pomáhám vybírat dovolenou v Alpách už možná tak 20 lidem okolo, takže jim hledám "to nejlepší"

 

 

Jinak teda Volkl Racetiger GS Racing + Fischer Somatec F9000

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o rok později...

Začínal jsem na lyžích jako malý prcek. Pak jsem přesedlal na snowboard a u toho jsem posledních asi 7let skončil.

Neskáču(jsem na to levej a nechci dopadnout jak borec, co to narval do stromu a začal se vedle mě klepat(takže v tom hraje jistou roli i strach)), pouze jezdím z kopcu dolů.

Minulý rok jsem na tom stál asi tak 3x, převážně na kopcích na Moravě :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...