Přejít na obsah

Lyže, snowboardy, bežky...


Martyp

Doporučené příspěvky

ja jsem si zase letos poridil novy ski a jsem tuze spokojen .-)

Pekny! Ja jezdim to same, ale supershape speed, mam radeji velky rychly obluok :lol:

Jejej ted jsem prisel na to ze musim zase neco najit na bydleni v tirolich, malem jsem na to zapomel :D

Jinak letos jsem otcovi poridil ELANy na slalom, budu je muset taky vyskouset, asi budu brat oba paru :lol: :D

Odkaz ke komentáři

jj ja mam jeste ty o tridu vyssi co vychazi z tech worldcupu. Zatim jsou to nej lyze co jsem mel. Ty co mas ty budou taky super, ale jak rikam, uz je to vetsi univerzal to je presne co jsem mel ted 5 let a uz me to omrzelo, ale jezdi se na takovych lyzich uplne uzasne. Jen je to proti temto vetsi odpocinek :-)

Odkaz ke komentáři

s K2 zkusenosti nemam, ale jestli mamka jezdi nejaky rekreacni styl a od lyzi zase az tolik nevyzaduje nejakou totalni funkcnost tak je v podstate jedno co si koupi. Lyze bych rozhodne nekupoval v nejaky hyper a podobnych marketech ale ve specialkach, kde je preci jenom lepsi pristup prodejce atd. Hlavne v hyper se stava, ze uvnitr lyze je uplne neco jinyho, nez by tam melo byt :-) kvalita je nekde jinde

Odkaz ke komentáři

Jo to já vím, že hyper obchody jsou nic moc a že tam jde skoro Béčkový zboží. Mamka jezdí hodně dobře, protože dřív i učila a hold se ještě pořád nebojí to pustit. Prostě 2x - 3x týden alpy a pak skoro každej víkend u Nás. Takže :palec: Takže pro ní lyže nějakou hodně kvalitní, jenže já jezdím na prkně už 13 let a nevím, kde jsou speciální prodejny na lyže. Vím jen o Blizzardech.

Odkaz ke komentáři

Ja měl K2 kdysi dávno a spokojenost,ale to už je fakt X let..Každopádně dneska už nebude vesměs nic špatně, všichni výrobci mají podobné technologie,takže když vezmě nějakou "měkčí" slalomku, nebo něco univerzálnějšího, jako jsou RX od Fischeru, bude spokojená...

Jinak v PH, kam bych se asi jel podívat na lyže, je Skicentrum Radotín..pak jeste vim, ze bývala prodejna v Lidický na smíchově až skoro u Palackýho mostu, tuším AZ Sport, nebo tak nějak se to jmenovalo a na Letný Princ Sport, pokud už se nepřestěhovali..Paradox je, že tam jezdím dost často ale abych ti řekl, jestli tam pořád na 100% jsou,to ne, nějak po tom nekoukám.. :D :(

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Nevim pro spousta znamejch vzdy kupuju tady u nas vozim je do CZ, pomer kvalita/cena neporovnatelna co mi vypraveli, a hlavne co jsem jednou koukal v letnanech a jeste nekde ve sportech, tak vetsinou modely min 1-3 rok stary za vyrazne vysi ceny :( .....

Jinak asi bych volil nejaky Fischery takov polo, ty namji sandwich-konstrukci tim padam jsou "relaxnejsi"

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...