Přejít na obsah

Natření brzdových třmenů


Jouzef

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

pořádně očistit, použít plnič, záladovku a pak tam prdněte co chcete. Vydrží to skoro každá barva jak ve spreji, tak na štětku, v tomot případě není potřeba plnič nebo základovka. ;) Samozřejmě u spreje to vypadá líp ta vrstva, ale je zas náchylná k poškrávání, od štětky hůř, ale zas vydrží víc.

post-17195-0-81136900-1369902234_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

tak jak vravite, nechcem to mat hrdzave, a zas zvyraznovat tie malicke brzdy, no neviem ci by to bola velmi vyhra rolleyes.gif dakujem za fotky ciernych brzdicov palec.gif

ta kovarska cierna tiez vyzera super, len to by mi taktiez zrusilo plan na natretia zabradlia lol.gif este porozmyslam, chystam sa nato az v lete smile.gif

Odkaz ke komentáři

Mám spíš opačný dotaz - Jak barvu sundat. Zkoušel jsem drátěný hrubý kartáč, smirgl, ale moc to nejde. Na třmenech mám u dvě vrstvy, jedna vrstva sprej, druhá hammerite (sprej šel po čase samovolně dolů). Už mě červená nebaví. :) Řešili jste někdo oživení plechových krytů? Výměná za nové prej není úplně jednoduchá. Navíc svépomocí bych to určitě nezvládnul. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

PROCHY

Jsem rád, že jsem tě pobavil, bohužel je to vlastní zkušenost z oken na chalupě (to k smíchu už nebylo). Nakonec nezbylo nežli opálit a seškrábat. ;) Takže tady to bude podobné. Zde škrábání zastoupí pískování nebo v lepším případě ocelový kartáč na fričce. :palec:

 

Jinak doufám, že i toto tě pobaví PROCHY :facka:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...