Přejít na obsah

Natření brzdových třmenů


Jouzef

Doporučené příspěvky

Já nedoporučuji různé barvy "speciálně určené na třmeny", většinou zklamání, naopak doporučuji hammerite, myslím, že to je to nejlepší čím můžeš natírat, barevná škála široká.

 

A co natřít se blbě popisuje, nejelpší se podívat na nějaké auto co to má ze série a hned uvidíš. Taky záleží jestli budeš brzdy rozdělávat a natírat jednotlivé součásti zvlášť nebo jestli to budeš dělat vcelku.

Odkaz ke komentáři

Mno prave ze bych to nechtel rozdelavat jenom proste natrit to co pujde videt nema vyznam to delat cele do detailu. :palec:

 

preci jenom jde jenom o image auta zadny ucel to nema a nicemu to nepomuze jenom uskodi pokud to udelam blbe, tak se radsi ptam :angry:

 

 

takze nejlepsi poradna barva na kov/zelezo? :blink::palec: :D

 

 

Nejaka hitparada barev? podle cisla?

Odkaz ke komentáři

Proste vem pixlu a chrstni to tam :angry: :angry:. Budu to delat pristi tyden, tak ti ukazu jak jsem to tam nalil :angry: :)

 

Ted vazne. Pokud jsou to trmeny, nejlepsi je jak rika Michal podivat se nekde na napr. RSo, nebo Leona, Ibizu cupru a tam to krasne vides. Mozna by stacilo i jakekoli normalni ale nove auto, je to osetreno stribrnou a tam poznas, ze jen to co je videt a je zelezny, hlavne ne ANI vrsek desticek ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Já dal Alkyton, je to něco jako Hammerite a drží suprově - http://www.motipdupli.cz/Article.asp?nDepa...p;nLanguageID=1

Taky jsem s ním natřel, dokonce mě potešil, že je lesklá barva (nebral jsem záměrně). Prý je to náhrada za Hammerite který jim už nedodávají.. Cena byla stejná, plechovka vystačí tak na 10 aut minimálně :) :lol:

Prozatím opravdu spokojenost..v týdnu hodím druhou vrstvu (nejenom proto, že jsem si barvu lehce poškodil při nandávání kola).

Odkaz ke komentáři

Přidám svoji zkušenost. Použil jsem ALKYTON zelená RAL6018 obsah plechovka 0,25L (vystačí opravdu bohatě na deset aut) koupeno v Horbachu za cca 150,-kč k tomu ředidlo(na odmaštění. barva ředit nepotřebuje) a dva malé štětečky. Natíral jsem to "co je vidět" a při výměně kotoučů a desek to natřu pořádně. Stačila jedna vrstva, barva se dobře ztekla, tak jsem druhou nenanášel a vypada celkem slusně.

Jediný na co si je fat mutno dávat bacha tak je guma, ať už to je prachovka na prasatku, nebo na čepu co ddrží třen, gumu prostě nenatírat! Strašně ráda pak zteří, popraská a zbytečně koplikuje život.

Přikládám nějaké fotky natírání, nemůžu najít fotky oktávy, snad felda nebude vadit :)

 

Odkaz ke komentáři
Malinké OT: Janku vezmi myslím i tu kastlu tím zbytkem barvy :D přišlo mi, že se ten Alkyton rzi neštítí.. I ta jedna vrstva vypadala suprově :) akorát já budu dávat druhou protože jsem si tu první poškrábal při nasazování kol, jak jsem psal..

To bych pak měl doma možná první originál! Zrdcátka v barvě vozu má kde kdo, ale auto v barvě brzdových třmenů nemá snad nikdo!!! :lol:

Karosařinu a nový lak nechám profíkům (raději) :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...