Přejít na obsah

nefunguje osvetlnie kúrenia


sojer

Doporučené příspěvky

zdravím, už som sa tu dočítal o nefungujúcom celom podsvietení palubovky, tlačitiek na el sťahovanie okien..... ale mne nesvieti iba časť palubovky kde je kúrenie. v lete ma to až tak netoto ale ide zima a bude vela tmy.....

už som dal dole aj ten kryt... ďalej budem potrebovať torxy ale ešte pred tým ako to urobím by som sa chcel opýtať či je možné aby tam vyhoreli žiarovky alebo to môže byť poistka. nerád by som robil nejaké zbytočnosti.

vďaka

Odkaz ke komentáři
zdravím, už som sa tu dočítal o nefungujúcom celom podsvietení palubovky, tlačitiek na el sťahovanie okien..... ale mne nesvieti iba časť palubovky kde je kúrenie. v lete ma to až tak netoto ale ide zima a bude vela tmy.....

už som dal dole aj ten kryt... ďalej budem potrebovať torxy ale ešte pred tým ako to urobím by som sa chcel opýtať či je možné aby tam vyhoreli žiarovky alebo to môže byť poistka. nerád by som robil nejaké zbytočnosti.

vďaka

Předpokládám, že máš manuál. Prostřední ovladač (větrák) do svislý polohy, stáhnut čudl (nejlepší asi kleště a přez hadr aby jsi ho nezničil) a pod ním je žárovička. Tu vyndáš buď jemně kleštíčkama nebo tu někdo psal, že to vyndaval hadičkou. Jinak by mě zajimalo jak je možná že jsi to nenašel, když jis tak hledal...

Odkaz ke komentáři

Sterny - človeče a čo stým má elektrika okien??? inak všetko mám v elektrike

 

Spooky - áno mám manuál, ja som dal dole len ten kryt čo je okolo rádia a kúrenia, aj som sa snažil ťahať tie "čudlíky" ale dobre vzdorovali tak som ich radšej nechal tak nech si nenarobím viac roboty... poobede idem na to. dík

Odkaz ke komentáři

tak som otočil ten čudlík to zvislej polohy vytiahol som to rukami :smich: a tam jedna malá krpatá žiarovka... to ako tá malá žiarovka osvetlí všetký tri čudlíky??? poviťahoval som aj tie ostatné dve ale tam už nič nebolo tak idem vytiahnuť tú žiarovku...... mám takú fajnu pinzetu...

 

sterny - toto som čítal aj na tomto fóre ale mne zapalovač funguje :smich:

 

....hotovo :lool: pinzeta sa prehýbala tak som vzal kliešte, dal som 2. žiarovku a svieti

sterny ma navnadil na ten zapalovač kde mi tiež nesvieti žirovka. tak som ho rozobral, vyčistil... ale tá žiarovka je tam priletovaná k takým plieškom... to sa dá celé kúpiť alebo sa stým budem musieť pohrať??

Odkaz ke komentáři

olisoft - hmmm už teraz sa teším ako sa stým budem jebabrať

 

Snake - no pochopitelne :) na tej časti, ktorá sa vyberá kvôli vysypaniu je taký kúsok priesvitný. inak by som na to neprišiel :)

najlepšie je, že musíš vytiahnúť kvôli tomu celý popolník ;) a ešte aj tak niesi na konci

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...