Přejít na obsah

Octavia I se vyrobi posledni v listopadu


Doporučené příspěvky

tam sem byl minulé pondělí, byli jste se podívat i v depozitu? Tam mají skvosty :) například O1WRC ze Safari rally v Keni

jojo i v depozitu jsem byl proto jsem tam hlavně šel a super zážitek ;) hlavně mě překvapilo jak studie yetiho je hrozně malá oproti reálu... a že tudor má pod kapotou 3,5 V6 :)

Odkaz ke komentáři
Souhlasím.... O1 má své kouzlo a vždy ho mít bude... máme sice O2 ale měl jsem to štěstí se setkat s O1 a vyzkoušet některé modely s různými motory. O1 změnila dějiny škodovky...

 

to změnila díky Ludvíkovi Kalmovovi, která mu přinesla uznání i smrt. Já se s ní po 11letech loučím také. Objednal jsem si Škoda Yeti ;)

Odkaz ke komentáři

Smuteční oznámení co mi přišlo emailem. Jinak výrobní linka se od čtvrtka rozřezává a odváží do šrotu a teď přes víkend pokračují v likvidaci pásových dopravníků a dalších zařízení. Na hale nám ještě pár Oct zbylo takže definitivně opustí vrata haly až zítra. Venku na placech jich zatím taky ještě stojí dost co čekají na svůj transport k zákazníkovi. Ten kousek co půjde do muzea je sedan v cappuccino metle.

Ozn_men_.pdf

Odkaz ke komentáři

Na O1 u nás vzpomíná celá rodina...mamka měla model 1998 Combi SLX 66kW, pak od února 2004 opět Combi Elegance 66kW (facelift) ani jedno z těch aut nikdy nezastavilo, nemělo problém...jen se jelo na servisní prohlídku + max. defekt či prasklá žárovka. Já se s ní naučil řídit autí...dodnes litujeme, že jsme tu druhou prodali, když jsme koupili O2.

Odkaz ke komentáři
Smuteční oznámení co mi přišlo emailem. Jinak výrobní linka se od čtvrtka rozřezává a odváží do šrotu a teď přes víkend pokračují v likvidaci pásových dopravníků a dalších zařízení. Na hale nám ještě pár Oct zbylo takže definitivně opustí vrata haly až zítra. Venku na placech jich zatím taky ještě stojí dost co čekají na svůj transport k zákazníkovi. Ten kousek co půjde do muzea je sedan v cappuccino metle.

Mne take dosle odkaz a byl nefunkcni.

 

Jinak,proc se linka hazi do srotu ? Ja mysle ze se preveze treba do Ruska kde to bude pokracovat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...