Přejít na obsah

Jak se dostat do zamčeného nastartovaného auta?


RichardD

Doporučené příspěvky

no mě se stalo že jsem si odemknul na kličku středovým tlačítkem kufr (jenom) hodil tam tašky samozřejmě klíče tam položil abych urovnal věci a zavřel a nasledovalo zamknutí a konec... musel jsem čekat až přijedou náhradní klíče... ale kamarád mi říkal že prý to jde otevřít přes mobil... stačí aby dotyčný na druhé straně prý přiložil náhradní klíče k mobilu a zmačknul a my dali mobil přímo k auto a prý jeto ... je to nepodložené ještě jsem to nezkoušel... ale mám v plánu to vyzkoušet jestli to fakt jde...

Odkaz ke komentáři

Pánové, mě se auto samo zamykalo, nevyzpytatelně, se mnou uvnitř, nebo venku, chcíplé nebo nastartované - bylo mu to jedno.

Jednou se mi takhle zamklo nastartované na parkovišti u supermarketu na druhém konci republiky a můj poslední zoufalý pokus byl ten, že jsem začal pěstí mlátit do dveří řidiče, do míst, kde jsem si myslel, že je zámek a ejhle - naštěstí se asi po desáté ráně auto zase otevřelo.

Po této zkušenosti jsem si špagátem přivázal náhradní klíč k poutku u kalhot, které nosím nejčastěji a párkrát jsem ho i použil.

Dělaly to studeňáky na mikrospínačích v zámku řidiče - opravil jsem to a je pokoj.

Ale toho divného pocitu, když zabouchávám dveře a klíče jsou v zapalování, se už asi nikdy nezbavím !

 

:)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem si dneska povídal se zámečníkem o otvírání dveří bez klíčku.

Prý si mám dát pořádnej pozor na některé "zámečníky", kteří odemykají dveře tzv. bump key - přivezou si sebou cca 4 klíče a jedním z nich to otevřou. Tohle ještě fungovalo u starých zámků (staré OI) pak VW změnilo systém zámků a u nových to už bez zničení zámku nejde.

Vyprávěl mi příběh jednoho pána co si zamknul klíče uvnítř Tourana. Zavolal nonstop zámečnickou službu. Přijeli "odborníci", dveře rychle otevřeli a ještě rychleji zbalili peníze a zmizeli. Pán pak zjistil že zámek je zkurvenej tak že tam ani nestrčí svůj klíč. Oprava ho stála 4000, kolik dal těm odborníkům ani nechtěl říct.

Správnej zámečník na to jde s planžetou a prý to není záležitost na jednu minutu.

Odkaz ke komentáři

Ještě s favem jsem vozíl klasický háček ze svářecího drátu strčený za zadní SPZku... držel tam výborně..... párkrát jsem ho použil nejen pro sebe...

 

Komplet náhradní klíče vozím na dovolenou....

 

Odmykat přes mobil opravdu nejde, je to raiový signál, nikoliv tónová či pulsní volba jak na fax....

 

Když jsme u toho otevírání.... kamarád si v 89 přivezl citroen CX docela luxusně vybavený.... vezl dalšího kámoše... ten to obdivoval.. aháá ono to má i eletricky zatahovací šíbr... hmm a už ho zatahoval.... že je leden a že na střeše auta leží hromada sněhu zjistili vzápětí :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Přijede mechanik kazdej kdo to uz nekdy delal vi ze s daji dvere malinko odchylit a prez gumu aby se neporusila protahnout dratek a ladit a ladit a ladit zatim sem takhle otevrel skoro vse krome asi 3 aut. Byl jsem odemikat auto nastartovane zamcene a uvnitr pes to byla sranda ale povedlo se :D kdyz to umis autu se nic nestane maximalne udelas maly ryhy ze vnitr na dverich.

Odkaz ke komentáři

:) to je nejlehci to muzou. bud na to existuje takovej balonek kterej nafukujes a nebo vypodlozis sroubovak a lehce dvere odchlipnes od gumy ale musis to mit pekne vypodlozeny a nezabirat moc aby jsis neudelal dulek v hrane strechy ale jde to. Pak bud kdyz mas klicku tak pooteviras okno nebo dvakrat zatahnes za packu nebo mackas cudliky. Hlavne na to musi byt klid. otevru to za minuty ale taky klidne za hodinu. nikdy to ale nejni 100procentni

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest sabadelll

Ahoj cetl jsem takovou vec na netu a me to teda funguje.Pokud se stane takova vec a ty mas zamceno auto a mas u sebe mobilni telefon tak staci zavolat nekomu kdo ma doma originalni klic od tveho auta a zavolat mu.Po te co prijme hovor a vy spolu normalne komunikujete ta dotycna osoba pokud ma vyborny signal pouzije tvuj klic a pres telefon je ti schopny poslat signal.Pokud jsi u auta tak druzice ti prenese signal z tveho klice ktery je popripade doma a tobe se v venku odemce vuz. A co je zajimavy tak stejnym zpusobem taky zamkne.Chvilku to trva ale za pokus to stoji.Mam to vyzkouseny u OII.Taky jsem tomu neveril ale slo to.Tak to zkuste a dejte vedet jak to dopadlo.Poripade pozor na klice a telefon v hospode at vam nekdo neotevre a nevykrade pote nezamkne vaseho milacka.

Odkaz ke komentáři

Ahoj cetl jsem takovou vec na netu a me to teda funguje.Pokud se stane takova vec a ty mas zamceno auto a mas u sebe mobilni telefon tak staci zavolat nekomu kdo ma doma originalni klic od tveho auta a zavolat mu.Po te co prijme hovor a vy spolu normalne komunikujete ta dotycna osoba pokud ma vyborny signal pouzije tvuj klic a pres telefon je ti schopny poslat signal.Pokud jsi u auta tak druzice ti prenese signal z tveho klice ktery je popripade doma a tobe se v venku odemce vuz. A co je zajimavy tak stejnym zpusobem taky zamkne.Chvilku to trva ale za pokus to stoji.Mam to vyzkouseny u OII.Taky jsem tomu neveril ale slo to.Tak to zkuste a dejte vedet jak to dopadlo.Poripade pozor na klice a telefon v hospode at vam nekdo neotevre a nevykrade pote nezamkne vaseho milacka.

 

 

 

Jaka druzice ?? tady se zadny hovory pres druzici neprevadeji :-)

Jinak si myslim ze to v tvrde vetsine nepujde neb se ten signal z klice prenosem zkresli

Jooo neco jineho by to bylo u metalicke site (rozumej pri pouziti kabelu) ale vzduchem tezko

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Kdysi jsem byl svědkem jak tupá ženská nechala v autě čtyřletého chlapečka a klíče v autě a ono si ho zamklo a volně se pohybovalo v zamčeném autě... Dokažete si asi představit jako řidiči jak ukazujete dítěti že klíč se dává sem a tak se startuje ... a teď je tu tato situace. No paní nevěděla jak to udělat ...přivolaná hlídka MP Praha jen čuměla a řvala na ženskou a na dítě v autě taky aby otevřelo... ..Teplota stoupala bylo to v létě a venku cca 28 stupňů... Tak muj kolega přiběhl s kladívkem a okénko na svou zodpovědnost prostě rozmlatil...

Z toho plyne ponaučení... řaději oželet prachy za okénko než cokoliv jineho vymýšlet děle než pět minut..

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...

Klínek, špachtle úzká a silný drát.

Špachtlý uděláš mezeru zvrchu pod těsněním dveří u spolujezdce vzadu,  jak uděláš mezeru pro klínek tak ho tam opatrně netlačí aby si v klidu prostrčil drát,  no a už jen uděláš očko a hraj si. Samozřejmě musíš 2x otevřít kliku aby se to odemklo. 

Jinak ještě jednou řešení pak je rozbít malé okénko u spolujezdce vzadu a za menší peníz nechat někde na počkání opravit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...