Přejít na obsah

Octavia by jajiN


Doporučené příspěvky

Kluci, potreboval bych pomoct :lool: Potrebuju vytahnou lemy blatniku tak o cca 0,5 - 1 cm ;) je to kvuli kol, mam ET32 a k tomu vzadu pneu 235 a dela to tam neplechu :palec: Nemate prosim nekdo doma, takovy ten pristroj na vytahovani lemu s tim polyretanuovym valeckem, jak se to nasadi na kolo, pomalu posouva a tim se vytahuji lemy? zapujcil by mi to nekdo? Potrebuji to jen na zadni kola a 2500se mi za to davat nechce kdyz mi to pak bude k nicemu :lol:

 

A tak do budoucna, je tu nekdo kdo rozumi motorum 55kw AEE? Respektive jejich upravach? Da se z toho dostat pry neco kolem 85kw, a rad bych, kdyby mi nekdo poradil ke komu to dat, kdo by to upravil. Mam tam zatim chip od cimbu a "sani" . . . dekuji vsem za napady :palec:

Odkaz ke komentáři

ty voe, 85 kW? To jako fakt? :palec: to asi neeee... hlavne kdyz srovnas cena za investici / dosazeny vykon, tak ti musi vyjit, ze je to zbytecny utraceni penez, aspon teda muj nazor

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

radši rychle prodat a koupit např 1,8T když chceš OCT s výkonem.... tohle je zbytečné upravovat....naprosté vyhazování peněz. jednak je to 13..už skoro 14 let staré auto a ten nárust výkonu nikdy nebude takový aby to za to stálo....

a bez toho turba těch 85kW....to nebude tak žhavé..... :palec: real bych viděl kolem 65/8

Odkaz ke komentáři

jo jo VSemi jde to dosahnout bez turba ale je potom otazka jak pouzitelnej bude ten motor pro normalni jizdu protoze to uz jsou sportovni upravy (jako treba na zavody do vrchu a pod.).

 

A ta slovenska firma ktera montuje turba delala turbo feldu 1,6 a vykon byl 99kw a 227Nm. A fungovalo to bez problemu. Ale treba s 1,4 16v mnely potize.

 

Jinak to delaji tak ze tam nacpou pouzite turbo (nejspis z nejakeho stareho dizlu), anrvou tam dodatecne vstrikovace, vyroby nove sani, pridaji jeste jednou elktroniku ktera ve spolupraci se seriovou bude ovladat turbo a tlaky. Zkratka. Pokud najdu clanek jak se turbila ta felicie tak Ti to poslu.

Odkaz ke komentáři

já vím jak se to dělá.... viděl sem tak upravených spoustu aut, hlavne japonské se turbí bo i golfa III s tím mým motorem s turbem a měl tak 115kW ale uvědom si jak je to staré auto a kolik to bude stát.....

jednodušší je koupit 1,8T, bude to novější a lepší ve všech směrech................proč dělat neco co už je... pochopím když někdo upravuje 1,8T na např 200kW a víc.... OCT s vyšším výkonem nenabízí tak nezbývá než ladit..ale 1,6 55kW se snažit špónovat na např 100 když si jednoduše můžu koupit 1,8T a je to...a i to určitě líp pojede :D

no dělejde jak chcete..... ale na běžné ježdění to není....i na toho golfa nasazoval turbínu jen na srazy....

Odkaz ke komentáři

Ja vim ja vim :D Pokud do toho pujdu, tak s autem se nebude jezdit :) ono se s nim ani nejezdi tedka :) a na jare ho cekaji snad jen srazy + nejeka ta vyjizdka, aby se nereklo :)

 

A jinak, ja bych taky sel do RSa, jenomze mam tedka oktu rozdelanou a mam s ni velke plany co se tyce vzhledu, kdezto kdybych koupil RS, tak sice predjedu skoro kazdeho, ale vzhled uz bude tuctovej jako spousta jinych oktavek a to ja nechci :( A kdybych teda investoval, necvhal tam udelat to turbo atd, a jen tak "ze srandy" bych se prihlasil na sprinty, tak mi rekni, ze 110kw s turbem, by v te skupine do 1600ccm neudelalo ficak :D

Odkaz ke komentáři
Kluci, potreboval bych pomoct :) Potrebuju vytahnou lemy blatniku tak o cca 0,5 - 1 cm :) je to kvuli kol, mam ET32 a k tomu vzadu pneu 235 a dela to tam neplechu :D Nemate prosim nekdo doma, takovy ten pristroj na vytahovani lemu s tim polyretanuovym valeckem, jak se to nasadi na kolo, pomalu posouva a tim se vytahuji lemy? zapujcil by mi to nekdo? Potrebuji to jen na zadni kola a 2500se mi za to

 

Hele cely ten tvuj napad je na hovno, budes vytahovat a kurvit auto, kdyz staci abys koupil novy pneu a dal na vsechny kola 215/40!!! Nemusis kupovat novy, staci je vymenit v nejakym pneuservise a doplatit rozdil..

 

 

A jinak, ja bych taky sel do RSa, jenomze mam tedka oktu rozdelanou a mam s ni velke plany co se tyce vzhledu, kdezto kdybych koupil RS, tak sice predjedu skoro kazdeho, ale vzhled uz bude tuctovej jako spousta jinych oktavek a to ja nechci :( A kdybych teda investoval, necvhal tam udelat to turbo atd, a jen tak "ze srandy" bych se prihlasil na sprinty, tak mi rekni, ze 110kw s turbem, by v te skupine do 1600ccm neudelalo ficak :)

 

Si blazen ne??? s turbem to nikdy nepojede tak, abys vyhral nekdy nejaky ten sprint! Jestli ses nekdy dival na vysledky testu, tak tuhle ketegorii ovladaji excelentne hondy a to turbo nemaji! Ty jestli das do toho turbo, tak stejne budes ve vyssi kategorii a kdyz ne, i tak te sesekaji, ptz maji vyrvany interiery, lehky 15" alu a slicky pneu! Ty auta vazi okolo 800kg a vykon maji kolem 160PS, to znamena skoro 200PS/tuna coz ty bys mel tak 120PS/tuna odhadem :D

 

I tak me stale zarazi tvoje napady! Sis v 18 vybral sporeni (nebo nejak ziskal penize) a ted to tady rozfofrujes za picovny? si radsi kup normalni auto, me prijde ze Octavie neni auto moc pro tebe..

Odkaz ke komentáři

naprostý souhlas... na vysokootáčkové motory ud honty na sprintu nic nemá... a hlavně na sprintu bys byl v kategorii s turbem takže ani tam bys šanci neměl... OCT je prostě moc těžká s malým výkonem.

RSo origo je tuctové?? a jak vypadá ta tvoje...tuctová imitace RSa....

tkdyž už tak si kup 1,8T a exterier na ni hoď s téhle....a máš to. prostě upravovat tohle auto je podle mě blbost...uvědom si že to auto má cenu 50-60tis...žádná výbava atd.....

jsou to tvoje peníze ale použíj trochu hlavu!!!!

když už chce ladit a "tunit" tak auto a motor co pro to má předpoklady....a pokud ti tatík sype peníze do kapsy a nevíš co s nima tak mě je pošli :) :D

za pár kaček si kup starého civika a s tím se hraj....tam těch 200...300ps dostaneč

 

 

ale co tu vlastně řešíme....jsou to tvoje peníze a tvoje věc...tak jen do toho....už e těším jak mě bde na dálnici předjíždět oturbená 1,6 :)

 

jooo...a nezapomeň že při první kontrole auta si bez techničáku :)

Odkaz ke komentáři

tak on ma proste kazdy neco... ja bych treba nedal 30tisic za rusicky a antiradary, asi nema cenu to resit :D nazory pro a proti jsou tu, kdyz jajiN bude chtit, tak se podle toho bude ridit a nebo taky ne, kazdy si tim musi projit

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...