Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

jo to tam mam, ale jakmile nekam jdu, tak to bud zarve, ze nejsem prihlasenej (ale pritom jsem), pak me to hodi na login, prihlasim se (prihlasi se), ale zase to zarve, ze nemam session a porad dokola.. nebo mi to hodi rovnou hlasku, ze nemam opravneni.

 

do topicu se dostanu (krome Vase Octavia, jen pro cleny atd..) proste tam, kde to je verejny, se dostanu, ale nemuzu prispivat a chova se to neprihlasene.

 

Odkaz ke komentáři

jj, mam vse nejnovejsi

 

 

 

update: tak jsem si vytvoril cistej novej ucet a vse na nem facha v pohode..

 

update2: dalsi zavada, tentokrat na webu v prohlizeci. Session se mi udrzi jen nekolik minut necinnosti (Zapamatovat si me je zaskrtnuty)

 

priznavam, ze jsem z toho uz docela kok*t :angry: :(

post-23091-0-67205700-1470741755_thumb.jpg

post-23091-0-99689000-1470741771_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

no mne to nejde na tomhle uctu ani na Androidu, dalsi cistej ucet mi jde a to jak na iOS tak na Androidu. Je to fakt neco s pravama tady na OC (tapatalk plugin v IP board?). Skodahome a dalsi mi jedou taky v pohode.

Zkousel jsem i smazani cache, zkusil jsem uplne vsechno. V prohlizeci se to taky po par minutach odhlasi. Uz me to nebavi


ted mne to ukazuje tohle:

post-23091-0-73468700-1470856015_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

Me zas na dva dny vypadl ucet na detailingu, vsechny ostatni fora v pohode, ale na detailing se me to zeptalo jestli jsem to ja a od te doby me to hodilo pres jinej ucet a na svuj mi neslo dostat. Po trech dnech to bylo najednou zase v pohode...

Kamarad to mel na jinem foru stejne, tak si rikam, jestli jim nejak nezablbnul tapatalk....

Odkaz ke komentáři

Lumi: jj, asi 5x jsem to reinstaloval, mazal cache, mazal data, odhlasoval, prihlasoval, uplne vsechno - porad stejny. Pisu si i s tapatalk supportem a posilam debug vypisy :wallbash:

 

ketys: aha ok. A vis aspon verzi toho pluginu? Zatim jsem se dostal jen k tomu, ze muze byt starsi verze pluginu a TT to prubezne updatuje, tak jestli by nepomohlo jen aktualizovat plugin.

 

Ja se dokazu prihlasit na Home zalozce, tam vidim i ucet, ale jakmile vlezu do vlakna, tak se to tvari jako Guest/neprihlaseny.

post-23091-0-84414800-1470912693_thumb.jpg

post-23091-0-07182600-1470912703_thumb.jpg

post-23091-0-32952800-1470913211_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...