Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

no to taky nechapu, nikde vzadu jsem ten daily digest nenasel, ze by se dal vypnout nebo ne.

 

kazdopadne to vypada, ze prestalo z niceho nic fungovat PHP odesilani mailu, kdyz to nastavim manualne na svuj email jako SMTP, tak to bezi.

 

uvidime, odpoledne se tomu budou venovat kluci z ahostingu

 

me to samozrejme nepotesilo, protoze se zasekl nocni mailing :)


nastavil jsem si denni sledovani tohoto tematu, tak jsem zvedav kdy a co mi prijde, pak si nastavim volbu najednou

Odkaz ke komentáři

Mně novinky v noci přišly, ale jen jednou, takže asi z webu OC. Běžně to chodí dvakrát - jednou z webu a jednou z fóra. Což, pokud by šlo ošetřit, by mohlo pár mailů taky ušetřit a možná by to pár lidí ocenilo. Ale osobně mi to ve výsledku nevadí, jen je to zbytečný.

Odkaz ke komentáři

Tohle fungovalo driv. Taky mam "Najednou", na starym foru se chovalo tak, ze kdyz se v nasi knajpe rozjel technikuj, skaja a kdo vi kdo jeste a prisla tam smrst prizpevku, tak misto notifikace 1 mail za kazdy post ve vlakne mi prisla jedna s lehkym zpozdenim za vice postu. Ted tohle nefunguje.

 

Zaroven notifikace si zijou dost svym vlastnim zivotem, sleduji kolem >150 vlaken, urcite i vice, z toho minimalne >50 aktivnich a na mail mi z tech aktivnich chodi zlomek notifikaci.

Nekdy pomohlo odhlasit a prihlasit k odberu, ale po jiste dobe jsem na tento postup rezignoval a proste lezu pres ''profil/Obsah, ktery sleduji''.

Odkaz ke komentáři

Taky bych to tak viděl, že to bude problém fóra. Otázkou je, jestli se někomu bude chtít to hledat a případně řešit na úrovni zdrojáku. Já bych se za to přimlouval, už kvůli tomu snížení zátěže serveru zbytečnými maily. Ale na druhou stranu chápu, že to není stěžejní věc a nikdo se do toho dvakrát hrnout asi nebude.

Odkaz ke komentáři

no ona je to otazka no, polkud funguje to okamzite a nefunguje to denni, pak je to samozrejme na prd a zatezuje to server.

 

ketys ma ted napilno, takze ho nechame, zkusim ahosting, zda by nam s tim nepomohl.

 

otazkou je, co se stane, az budeme donuceni najet na verzi 4, coz bude co nevidet...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...