Přejít na obsah

Vosička FABIA RS


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Ne ne, ty už máš sníženo a 17-ky a já furt nic :palec:

 

Ty chceš kupovat Tomíčku O2 v tédéíčku místo RS-ky? :palec:

no já už teď jenom takový ty maličkosti no :( mám novej kontakt v Agrotecu ve škodovce, pohodovej borec a možná budou nějaký věci za nákupky :)

 

...OII né pro mě ale pro bratra ...no a nakonec bude mít nový (ojetý) bávo 3 v kumbále :) něco takovýho hajzlík jeden :D

Odkaz ke komentáři

určo chci sehnat tu malou rybí ruku na střechu :D a taky zadní stírko z FII myslím a eště mě něco napadne zajisté...

 

...nene, prodej uhlí neplánuju :) ...no má to přes kamoše kterýmu známej dovezl z němec X6 před půl járem a prej luxus stav :) se těším až to provětrám, prej cca 130 německejch oslů...

Odkaz ke komentáři
Ano ano, konečně mám dospělý auto :)

Ty RZ-ky dneska zadány do výroby :)

 

co ty Doksy Máro, pojedeš? je to příští víkend - 4.-6.9. Já přemýšlím, že bych se tam v sobotu ukázal, tak bych Ti mohl předat ty věcičky a Ty mě ty RZ, jestli už budou :D Volal sem včera Hráběmu a pak mi psal, že si užívá dovču v Itálii :)

Odkaz ke komentáři

no bylo tam jen zakladatelske trio + nas slovensky clen sam velky Lubino velky pohodar a vecny hrabe ze semaforova jehoz kanar nas cestou trocha pozlobil a samozrejme pan posranec Dadacek kterej nenecha nikoho poradne vyspat. Betj tam cela squadra azura, mohl ten kemp rovnou po akci zbourat.

 

Mame noveho clena CooCo s bilou tERESKOU

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...