Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem otestoval nakonec VAG 12.12 a na máznutí chyb to postačilo. Prozatím víc jsem nezkoušel, ale autoscan šel v pořádku. Chtěl jsem se zeptat když si stáhnu 11 nebo 12 verzi v češtině zablokuje mi to kabel? Překladu trochu rozumim ale preferoval bych neco full cz

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři

Tak jsem otestoval nakonec VAG 12.12 a na máznutí chyb to postačilo. Prozatím víc jsem nezkoušel, ale autoscan šel v pořádku. Chtěl jsem se zeptat když si stáhnu 11 nebo 12 verzi v češtině zablokuje mi to kabel? Překladu trochu rozumim ale preferoval bych neco full cz

 

Díky za rady

NEJENOM že nesmíš dát češtinu, NESMÍŠ HO VŮBEC AKTUALIZOVAT. Mám taky 12.12 a všechno mi v pohodě funguje. Angličtina mi nevadí.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Malý dotaz, dnes jsem zkoušel nakodovat Dotažení nezavřených oken bez nutnosti stisku ovladače po celou dobu zatahování a jel jsem podle zdejšího návodu:

Kódování: 46-Komfort systém, kódování-07 kód vložit LCode, v bytu 6 zaškrtnout bit 6

podle obrázku v návodu je v kolonce 1 a 3 číslo:

00801A085283407F3F02050FC0084FD6907C00

 

já tam měl přednastavené trochu jiné čísla,

80801A085283007F3F04850F0008CF01807CA0

což je předpokládám tím, že mám jiné nastavení nebo výbavu a toto číslo se mění?

 

 

Jak mám tedy postupovat přepsat to číslo dle návodu?

 

post-50757-0-45313200-1460819070_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Dík moc, long coding helper jasný, právě o to mi šlo, jestli něco neposeru pokud to v něm přepíšu a zda se domnívám doře, že jiné čísla=jiná výbava. Jasně neumím nevím, proto hledám na foru rady - abych se naučil.Stačí pár nakopnutí, ono je to jako se vším, pochopit základní princip, a kdo ví, třeba za pár měsíců budu radit jinému nováčkovi já :) Ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj.Mam nove koupeny obd 2 zastrcku a z google play stazenou aplikaci carista obd.Zaplatil jsem pro verzi na 1 rok za 300 kc.Doporucuji vsem.Nacita a maze chyby,a navic diagnostikuje spoustu funkci.Zalezi na tom cim je dane auto vybaveno.Jen je dulezite koupit dobre obd 2.Kazde nefunguje.Moje stalo okolo 200 kc na aukru.Vse funguje perfektne a lehce.Jen je to v aj.A vyber jen aktivovat,deaktivovat,a nebo procenta.SUPER vec.

 

Odesláno z mého K6000 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...