Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

Tak nedavno mi prisiel kabel ktory som sem postol vyssie, z focalprice, EN verzia 12.12.0. Vyskusal som ho vo virtualboxe, trosku som sa bal ze som sa obabral kedze na PC mam nainstalovane original VCDS a VAG-COM (kedze mam original kabel doma), potom mi parkrat nechcelo detekovat USB zariadenie, no nakoniec sa podarilo. Skusil som len precitat chyby - autoscan nejak nechcel zbehnut do konca, stalo sa ze nechcelo nejaku RJ otvorit a tak to skoncilo, no pri jednotlivom otvoreni RJ nebol problem. Zatial som kodovanim vypol signalizaciu bezpecnostnych pasov - toto slo v poriadku.

 

 

post-25103-0-07657100-1392632216_thumb.jpg

post-25103-0-42859900-1392632223_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj pánové,

 

chtěl bych si koupit diag. kabel pro soukromou potřebu pro svou Octavii II, 1.6 TDI CR, r. v. 2013. Chtěl bych zjišťovat závady a případně i kódovat. Přečetl jsem celé tohle vlákno a myslím, že jsem si trošku udělal obrázek o kabelech. Vím, že nákup z Číny je vždycky risk a je vždy nutný používat kabel a SW, který jsou koupený spolu. Ale i tak chci tu Čínu zkusit. Mohl by mi prosím někdo sem dát link odkud jej koupit s co nejmenším rizikem, že kabel nepojede? Zkrátka nějakej zdroj, se kterým má někdo dobrou zkušenost. Linky ze začátku vlákna (China Buy) jsou už nefukční. Nezáleží mi na jazyku SW ani na operačním systému.

Špatně nevypadá třeba toto http://www.aliexpress.com/snapshot/6005250939.html, ale nerad bych naletěl.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj pánové,

 

chtěl bych si koupit diag. kabel pro soukromou potřebu pro svou Octavii II, 1.6 TDI CR, r. v. 2013. Chtěl bych zjišťovat závady a případně i kódovat. Přečetl jsem celé tohle vlákno a myslím, že jsem si trošku udělal obrázek o kabelech. Vím, že nákup z Číny je vždycky risk a je vždy nutný používat kabel a SW, který jsou koupený spolu. Ale i tak chci tu Čínu zkusit. Mohl by mi prosím někdo sem dát link odkud jej koupit s co nejmenším rizikem, že kabel nepojede? Zkrátka nějakej zdroj, se kterým má někdo dobrou zkušenost. Linky ze začátku vlákna (China Buy) jsou už nefukční. Nezáleží mi na jazyku SW ani na operačním systému.

Špatně nevypadá třeba toto http://www.aliexpress.com/snapshot/6005250939.html, ale nerad bych naletěl.

Předem díky.

 

 

Ahoj ted jsem objednal dva kusy tady :

 

http://www.xcar360.com/super-vag-com-12-12.html

 

cca za 14 dni byly doma. Oba kusy funguji OK, otestovano s Octavii I i Octavii II FL 2010 (pri dlouhem kodovani).

Odkaz ke komentáři

 

 

Ahoj ted jsem objednal dva kusy tady :

 

http://www.xcar360.com/super-vag-com-12-12.html

 

cca za 14 dni byly doma. Oba kusy funguji OK, otestovano s Octavii I i Octavii II FL 2010 (pri dlouhem kodovani).

 

Zrdavím. Máte nějak odskoušené i nějaké české verze? A kdyžtak jaké?Na jelich stánkách je napsáno že se to dá aktualizovat?Je to pravda?A jak je to s posláním do ČR platí se poštovné a dá se zaplatit a by to přišlo na mojé poštu.Totiž já moc nedůveřuji placením přes net. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Caute docital som sa tu na fore ze novsie kable na VCDS sa daju rozbehat na starsich verziach

Ja mam VCDS 11.11.3 v ang a chcel by som to v cz ked som stiahol aj starsiu verziu v cz nenaslo mi kabel viete mi poradit ako to mam rozchodit

Dakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám kabely 11.11.2 v CZ a 12.12.0 v AJ, na oktávce fungujou oba v pohodě, ale na Fabii2 (1.2tsi 2013) mi to u MOTORu hlásí toto :

Nemohu najít .RODsoubor pro EV_ECM12TFS02103F 004006..nemá někdo podobnou zkušenost?

post-1066-0-26403400-1398580116_thumb.jpg

post-1066-0-31244300-1398580147_thumb.png

V podstatě by to měl být nějaký soubor v adresáři C:\Ross-Tech\VCDS\UDS_EV...nemohl by se někdo kouknout kdo máte kabel 11.11.2 nebo 12.12.0 jestli tam tento soubor máte, respektive někam upnout buď celou složku UDS_EV ROD a nebo aspoň soubory z ní co obsahují EV_ECM12TFS02103F ? On te správnej ROD soubor se totiž může jmenovat všelijak EV_ECM12TFS02103F..........._SK25(VW25)

Zkusil bych ho tamu sebe paknakopirovatjestli to půjde....díky

 

EDIT 01.05: tak bohužel dohrání ROD souborů z jiné instalace nepomohlo, díky MAROSovi za snahu.

Jediné co by asi pomohlo je poslat Autoscan z origo kabelu s mým záznamem z jednotky motoru na autocom-soft a třeba by to do příště opravili nebo řekli co s tím..jo holt tady je viděl že oroginál je originál a čína je čína. Jediné co mě zaráží je, že jmenovaný .ROD soubor chybí i u origo verze 12.12.0 a že bych problém měl jen já se svým motorem a nikdo jiný by ho ještěvýrobci nehlásil

 

 

EDIT 07/05 : Zkoušel jsem origo kabel s verzí VCDS 11.11.5 a i 12.12.0 a ob verzě mi motor načatly, čili problém musí být jedině v kabelu :-(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravim panove koupil jsem si kabel, ale nevyznam se v tom ani nevim jestli je to original nebo clon, ns keblu je napsane Vag 11.11 a dostal jsem k tomu cd ( takove to male ) s programem, skousel jsem projet zavady a projelo to vse ale nevim si rady s kodovanim, zkousel jsem funkci ze pri rychlosti 15km/h se auto zamkne, e nic se nestalo ( asi to nebude tak jednoduche ) nebyl by naky navod na kodovani nebo nekdo z okoli ostravy kdo by mi stim pomohl? Dekuji :-)

Odkaz ke komentáři

tak to nevim, já mám kabely 2..jeden v češtině s 11.11.2 a jeden v angličtině s 12.12.0....bohužel mi ani u jednoho nejde TSI motor a to ani 63KW u Fabie tak ani 77KW u OII....na ostatní motory vyjma TSI plně funkční.....máte někdo podobné zkušenosti?.....Je tu někdo s TSI motorem komu jde čínskej kabel bez problémů? Jesti anotak odlkud je a jaká je to verze...díky

Mě jde jen kódování a to je vše, akční členy,readyness kód, přizpůsobění nefunkční a chybobé kód to hlásí blbě .

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ludia si tu kupuju klony a instaluju rozne verzie ktore "by mali ist" a potom sa cuduju preco sa zrazu kabel neidentifikuje. Ked uz si kupim klon, respektujem verziu programu s kt.je dodany (ano, aj jazykovu mutaciu) a uplne idealne je ho nainstalovat na jeden pc kde nebude net a bude tam iba ta konkretna verzia. Tak znie moje odporucanie. Alebo si kupit original a neriesit tieto problemy.

 

Odkaz ke komentáři

Ja som dnes otestoval svoj Hex Can a funguje ok. Akurat je v ENG. ale to zatial nevadí. Odkodoval som si Ameriku, "odinstaloval" predné hmlovky. Takze mi uz svietial ledky tak ako sa patrí. Hurá hurá.

 

 

Ahojte, nevíte někdo co s tím? Předělal jem mlhovky na denní svícení v softu. Po otočení klíčku se rožnou. Je vypnuto chybové hlášení mlhovek, tak že jak jsem je odpojíl, žádnou chybu to nehlásí. Ale jak jsem dal ledky tak to hlásí zkrat na kostru. Jakože parazitní odběr? Nejde to vyřešit nějakým menším odporem nebo diodou? Nebo musím dávat 50w/6ohm?
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...