Přejít na obsah

Moja Islandanka


Doporučené příspěvky

tak neake fotecky z mojho dalsieho projektu celkom podarene farba sedi ako rit na serbel :) co na to poviete ??? mate zaujem tak nevajha a piste robim na pockanie :)

 

ospravedlnujem sa za kvalitu foto fotene mobilom ked budu kvalitnejsie zmazem a pridam ine

 

ide o BMW E46 polep interieru 3M DI-NOC carbon silver CA-418

post-4428-1295293527_thumb.jpg

post-4428-1295293581_thumb.jpg

post-4428-1295293608_thumb.jpg

post-4428-1295293713_thumb.jpg

post-4428-1295293753_thumb.jpg

post-4428-1295293786_thumb.jpg

post-4428-1295293818_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Nazdar hosi no tak konecne som sa dockal a uz je v ponuke aj nasledovna folia co sa tyka imitacie bruseneho hlinika zo serie metalických fólií a ide o fólie ME-377(bledsia) a ME-379(tmavsia) viac foto cena za tieto folie je rovnaka ako pri carbone 30x122cm =16€ pre clenov OC plati zlava 10%

 

Poznámka: na folie ME-379 este len cakam ale mozte si ju kludne objednat uz dnes ako nahle pride hned posielam. :D

post-4428-1297093257_thumb.jpg

post-4428-1297093266_thumb.jpg

Upraveno uživatelem juraj351
Odkaz ke komentáři

Dnes bola STK a EK na plane a ktomu aj servis po 15000km vsetko preslo na jednicku :D na druhy rok ma cakaju rozvody navyse Octa ma aktualne 185700km a frci ako hodinky doteraz ziadne zavady ani nic vaznejsieho ale nechcem to zarieknut taka mala otazocka kedy sa oplati dat zrepasovat turbo??? :lol:

Odkaz ke komentáři

tak radsi bych nerekl, ale dokud to neztraci vykon bych to neresil. Kdyz jsem mel auto v servisu borec byl schopnej nejak rucne zkusit ten mechanismus naklapeni a rict jestli zadrhava nebo ne ale neptej se me jak. Na druhou stranu jsou znamy i extremy kdy lopatky turba se rozleteli a nasli se zasekany i ruznejch hadicich, co vedou do turba.

Odkaz ke komentáři
takze kym to jazdi a nemeni sa vykon ani nic podobne tak radsej do toho nesparat ?? ok :lol:

Osobně bych to turbo taky nechal žít a nerozdělával ho, když není důvod - můj dvorní mechanik říká, že když něco rozděláš, už to nikde nebude jako předtím...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no na tie listy sa tesim to bude lahodka :palec: a netusim este som to nedomyslel lepsie by to bolo vybrat bez vaberania to pojde zle nalepit na rohy no uvidim ako s tym zabojujem skusam neaku jednoduchu a ucinnu techniku :smich: inac dnes som robil na jednom BMW stlpiky na dverach zajtra dam foto uz sa mi nechce

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...