Přejít na obsah

Moja Islandanka


Doporučené příspěvky

Zdravim....mám přesně stejnou barvu jako ty a taky v combi.

Jsem zvědavej jak to bude vypadat na autě, nahoď co nejrychleji foto :D

 

Jak se to vůbec dělá s tou folií?? To je nalepovací nebo se to dělá nějakou horkovzdušnou pistolí nebo jak??

Docela by mi to zajímalo a chtěl bych to někdy zkusit.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
taky jsem dával folii, ale Antracit.. můžeš nahodit detail vnitřních rádiusů? tam se mi to trochu potrhalo..

 

Heh blbo som to precital sorry uz spim pomaly no co sa tyka toho vnutra ako uplna pohoda zajtra to cvaknem za vidna uz je to na aute nic sa mi netrhalo daval som 3M 85 Carwrap cize riadne zohriat a krasne obalujes ako keby si natahoval doslova vodu :D zajtra dolozim ten detail

Odkaz ke komentáři
Zdravim....mám přesně stejnou barvu jako ty a taky v combi.

Jsem zvědavej jak to bude vypadat na autě, nahoď co nejrychleji foto :D

 

Jak se to vůbec dělá s tou folií?? To je nalepovací nebo se to dělá nějakou horkovzdušnou pistolí nebo jak??

Docela by mi to zajímalo a chtěl bych to někdy zkusit.

 

Díky

 

Jasne zajtra bude foto fotil som to ale uz bola tma a len telefonom fotak sa mi vybil a co sa tyka folie je to samolepka a dobre sa tvaruje folia je od 3M myslim ze jedna z najlepsich na taketo veci a a teplovzduskou sa to tvaruje na zahyboch a hranach ide to celkom lahko ale treba trosku zrucnosti inac musim sa priznat ze jeden kus siel do kosa :smich: neak sa mi tonepodarilo a nevedel som sirady a ked som to chcel zlepit som to roztrhol tak sal fuc a rezal som novy :P moja mala nepozornost

 

ok.. dík

 

jasne v pohode inac som pozeral tvoje vlakno to si daval ten antracit od 3M??? carbon ??

Odkaz ke komentáři
pecka ... paci sa mi to ... dobra praca ... mozem otazku, je to 3M folia, alebo ta lacnejsia cinska verzia ? ... na tych detailnejsich fotkach sa mi zda, ze struktura toho carbonu nie je tak vyrazna ...

 

Nazdar samozrejne te sa mozes a ano je to 3M-ko ja pouzivam len 3M-ko s tym som spokojny ja aj ty pre ktorých to robim nebudem setrit na takej folii kde sa to neoplati je tam rozdiel len par € a to nema cenu

 

 

vyzera to veru dobre upravil som prispevok je tam presne napisane aka bola pouzita folia ;)

Odkaz ke komentáři

Tak pani dalsia sice malicka ale podla mna velmi elegantna zmena nebavilo ma pozerat sa na cervene tlacitko vystraznych smeroviek lebo mi k nicomu neladi a cierne ma kazdy druhy :) a tak som zafantaziroval a dal som ho do biela :) myslim ze sa celkom podarilo.

 

P.S. tlacitko som nekupoval je to custom made opat len folia nic zlozite dufam ze niekoho inspirujem :P

 

inac perfektne to svieti :lool: vecer urobim foto uplne decentne

post-4428-1289815219_thumb.jpg

post-4428-1289815287_thumb.jpg

post-4428-1289815317_thumb.jpg

post-4428-1289815339_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...