Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Jeden dotaz, je to na obrázku http://www.skoda-dily.cz/data/items/14/4b0716bce1b89.jpg skutečně origo kost?

 

to takle těžko říct ...záleží co je na ní vyraženo ...

 

 

Ac obchod neprobehl, oprava CONSTRUCT (Garny ma dovcu), stejne mne mile prekvapil, ze se ozval - ac nevedel o koho jde...

Diky moc za ochotu, to se dneska moc nevidi... :palec:

 

Jo v poho já nikoho nechci nechat na holičkách ... tak aspoň sms ta ledacos objasní ... a když něco spěchá tak se nedá nic dělat .. člověk musí trochu odpočívat .. díky zatím ...

Odkaz ke komentáři

Tak konečně po čase taky nějaké foto .. ten čas je prostě svině pořád málo .... :- ((((((

 

Už nějakou dobu jsem cháněl na mého bělouše komplet sání s 1.9 tdi 96 kw .. do tet jsem mněl sání s Fabie RS sož je taky 96 kw ale kdo zná tak je krátké ,jiné a filtr vzduch taky jinej .. tak jsem tak občas scháněl po vrakovištích atd sání co jsem potřeboval .. nic jsem nechtěl bastlit jen origo ..

 

A tak se úplně náhodou poštěstilo .. celé kovové sání i s filtrem a váhou jsem sehnal ... :-)))))))))))))))))) jupí ....

 

S montáží jsem moc neotálel....

 

Sání hotovo .. samozřejmně po změně průměru sání se změnilo plnění turba .... což znamená nutná uprava jednotky .. což nedalo daleko čekat .. auto musí být připraveno na letní sezonu ..

101_3732.JPG

101_3733.JPG

101_3734.JPG

101_3735.JPG

101_3736.JPG

101_3737.JPG

Odkaz ke komentáři

tak trochu času a sobotní krásnej den ... potřeba doladit jednotku a taky změřit .... ono je krásné když někdo říká .. mí to tolik koní atd .. a přitom realita uplně jinde....

 

Tak poslední úprava a měření ... 196 koní a 440 nm krouták .... víc už asi néééé .. přeci jenom původní výkon 90 koní mluví za vše... :-)))))

 

Ještě pikoška na závěr ... po cestě domů na barandovském moste jsem si všiml v pravém pruhu vozu hlídky policie čr... pomalu jsem je predjel a jel dál ... asi po 1 km jsem na to začal slapat na krev silnice prázdná tak se to taky musí vyskoušet nééé asi ve 200 km jsem ubral a jel tak tech 120 .. a najednou co se nestalo po nějakém čase co jedu na pohodu majáky za mnou tak zastavím v takovém zálivu ... a začal jsem se modlit at nemaj radar .. to bych byl asi v řiti ...

Tak kontrola pane řidiči ... jsem vystoupil první co koukám radar nemaj hurá jsou v řiti oni .. i tak můj adrenalin v krvy je někde na vybouchnutí ... nakonec ... lidský přístup pokec o autech a nakonec z nich vypadlo ,že si chtěli auto jen prohlídnout ...jen mně nemohly trochu dohnat ... :-)))))) tak to mně fakt potěšilo .... hlavně jak říkal ... pane řidiči to asi nebude 66 kw .. tak to mně zahřálo a rozprava pokračovala ... ...

101_4011.JPG

101_4012.JPG

101_4014.JPG

101_4016.JPG

101_4019.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

jj, výměna spotřebáku :-) ale teď je to paráda!

Jenom ten setrvačník kdyby stál míň peněz (když už je to vlastně taky spotřebák) :-(

Ta dvouhmota měla tak 10-15mm (po obvodu) volný chod a na volnoběh hrkala. Hlavně jsem se bál, že z ní něco vyletí a pokurví to něco dalšího.

 

Ale jak jsem psal výše - spokojenost úplná, zmizely vibrace a drnčení a na pár kiláků mám zase pokoj.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...