Přejít na obsah

Škoda Auto mění logo


Doporučené příspěvky

To jsem nezaznamenalm, ze by byl na roomsteru ale mne se zamlouva... :)

 

Co okřídlený šíp Škody znamená?

 

Šíp je symbolem rychlosti a cílené aktivity. Křídla pak pokroku, volnosti, šíře nabídky a odbyt výrobků nejen ve světě. Otvor v křídle značí stylizované oko, což má ukazovat na přesnost výroby a vnímavost k okolí. Vavříny symbolizují sílu, chytrost, vítězství a poukazují na stoleté zkušenosti firmy. Zelená barva dodává Škodě větší svébytnost, protože konkurence zelenou příliš nepoužívá. Kromě svěžího výrazu zelená barva signalizuje pozornost k novým výzvám, jako je ochrana životního prostředí, recyklace použitých materiálů a ekologická produkce. Kruh samozřejmě znamená jednotu, svět, harmonii. Základ loga vznikl na začátku dvacátých let dvacátého století ve dvou hodně si podobných verzích.

znak01.jpg

znak02.jpg

znak03.jpg

znak04.jpg

znak05.jpg

znak05b.jpg

znak06.jpg

znak07.jpg

znak08.jpg

znak09.jpg

znak10.jpg

znak11.jpg

Odkaz ke komentáři

chválím jenom doufám že to pak půjde vyměnit za ten původní :D mám ho vpředu nějakej promáčklej tak že bych to sfouknul při jednom :D

 

to že změní umístění by mohlo bejt že se přesune z chrom rámečku normálně na kapotu :) na plech jak to bylo u studie yetiho ;) a vlastně i na tý fotce tady nahoře :)

Odkaz ke komentáři

kluci ,hádáte se zbytečně nové logo je jasný,minulý měsíc jsem vyhrál soutěž na logo ;) bude to ta verze co mám v avataru :) :palec:

 

význam:

černý okraj s nápisem znamená,že se vrací automobilka z pekla a to špatný už má za sebou a ted všem ukáže a zelený smajl,že ted to všem s úsměvem natřem a to i ekologům :lool: :) :lool: :lool: :lool: :lool:

jasný a srozumitelný :)

Upraveno uživatelem škodik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...