Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ja mam ted 1348km, prevazne mimo asfalt (tam jen prejezdy), MTB. Zatim jezdim, ale ta tma do toho trochu hazi vidle. Sice jezdim i vecer, ale ty najezdy jsou samozrejme mensi. Plan byl 1200km, takze spokojenost. Loni byl plan 1000km, padnul na Silvestra odpoledne 🙂 Neni to jako kdysi, ale porad je to nejvic, co jsem za jeden rok najel za poslednich 15 let (od skoly). A jestli se nestane neco neplanovanyho, 1500km bez problemu padne. Jeste mam tedy asi 50km na ruznych jinych kolech, ale to neni mereny, tak to nepocitam

Odkaz ke komentáři

Chtěl bych se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s cyklo computerama na vaších bajcích.

 

Můj bezdrát VDO mi začal ukazovat sporadicky i po výměně baterii a spárování. Vysílač cvaká, ale samotný comp to registruje jen občas.

Asi nastal čas si na novou sezonu něco nového pořídit.

 

Nevím jestli nejít cestou drátu.

Odkaz ke komentáři

Ja uz leta letouci vozim porad jeste Sigmu 1609 (uz se neprodava), ale uz pres 4 roky hodinky od Garminu a bez nich ani ranu. No pres 2 roky od Sigmy jeste Rox 12.0, dostal jsem k narozkam. Tak se mi to pekne doplnuje 😄 Klasicky tachac bych od Sigmy klidne vzal znova, v podstate je jedno jaky, zalezi na pozadavcich na funkci.

Navigaci ale od Sigmy fakt ne, Garmin je jinde.

Odkaz ke komentáři

Suunto dobry, ale Garmin uz je jinde. Suunto byvalo par let zpatky nejlepsi, aspon podle me, ale Garmin uz je opravdu preskocil, od 5+ stopro. Cenove je taky asi vys, u nejvyssich modelu urcite, ale jak pise raym0n, tek ekosystem je opravdu lepsi. Pro silnicare je ted super ten radar.

@RadimCep proti F3 jsou F6 jinej svet. Co budou mit dalsi uz si neodvazuju odhadovat. Par veci by se naslo, ale nic vylozene zasadniho zlomovyho necekam. Hlavne, aby to nemelo dotyk a podobny frikulinsky kravoviny 🙂

Odkaz ke komentáři

Suunto z mýho pohledu neumí hlavně ANT+, jinak rozhodně souhlasím, že Garmin je jinde. 

@krysarr Já jsem zkoušel F6Pro a je to pecka, jen v době kdy vyšly byly jiný priority a teď už asi počkám. Akorát nevím kdy to chtějí představit, protože to většinou dělali v srpnu (aspoň mám ten pocit, že F6 představili 8/2019). 

Ještě hodně pokukuju po nějakým Edge 830/1030 pro výlety do Rakouska a podobně.

Odkaz ke komentáři

ANT+ je fajn vec, osobne nevyuzivam, ale na vaznejsi vyuziti super vec. Ja jsem si chtel poridit jen Tempe, ale vlastne to je uplne jedno, jaka je teplota, tak jsem to nechal byt 🙂

Co se predstaveni dalsich modelu Garminu tyka, myslim, ze letos uz to nebude. Nedavno predstavili par faceliftu a par novych modelu pro specifictejsi vyuziti, takze si myslim, ze letos uz to nebude. Covid tomu taky nenahrava a jestli jeste vyplazli vypalny v lete Rusakum, taky to neprida 🙂

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, krysarr napsal:

🙂

Co se predstaveni dalsich modelu Garminu tyka, myslim, ze letos uz to nebude. Nedavno predstavili par faceliftu a par novych modelu pro specifictejsi vyuziti, takze si myslim, ze letos uz to nebude. Covid tomu taky nenahrava a jestli jeste vyplazli vypalny v lete Rusakum, taky to neprida 🙂

Uvidíme, letos už to určitě řešit nebudu. Kdyby F3 vypověděly službu, je volba jasná. Jinak počkám.

Jinak ségra koupila FR245, což je skvělá volba za zlomek ceny oproti fenixům. 

Odkaz ke komentáři

@RadimCep jasne, letos uz to asi uplne nema cenu a pokud trojky slouzi...  FR245 jsou za ty penize super, dobra volba

@raym0n mapy na sestkach jsou luxusni, proti petkam obrovsky pokrok. Navigace funguje skvele a je lepsi nez i na ROXu od Sigmy. Nevyhoda je, ze jsou to porad hodinky na ruce nebo na riditkach, i s velkym displejem to na kole nema ten komfort velkyho displeje. Ja zacinam mit trochu problemy videt na blizko, takze volba 6X byla dobra, pri jizde v terenu i tak mam ale problem to precist. Na druhou stranu mapu na tom moc nectu, to leda pri turistickych vyjizdkach bez cile, kterych je malo a to si klidne zastavim. Jako predevcirem, kdyz jsem potratil lanko od prehazky a jel 15km domu na nejtezsi prevod 😄

Odkaz ke komentáři

@RadimCep 1030 můžu jen doporučit, pokud chce systém jen na kolo, tak nic lepšího asi neseženeš, jestli střídáš dvě kola, stačí koupit další snímače a držák. Baterka má výdrž 20h, dá se hodně přizpůsobit nastavení, mě dost vyhovuje třeba varování před ostrou zatáčkou... na silničku jsem koupil ještě zadní radar RTL515 a max spokojenost.  Jen ta cena.....

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Ja ty mapy pouzivam, kdyz si najdu nejakou hezkou klikatici v lese, vyexportuju a utvorim podle heatmap, udelam gpx na mapach, pak import do hodinek, na miste se pak se orientuju podle zvuku. Podle hodinek na trasu najedu a pak podle pipani vim, ze se bude odbocovat a volim jen smer. Takovje pomocnicek na zabavnych usecich.

Odkaz ke komentáři

@Rolbař Ta cena je přesně to, proč to ještě nemám na kole 😄 Tak nějak sleduju i bazary, že by se třeba mohl objevit za nějakou lepší cenovku. 

@krysarr Zatím slouží skvěle, jen vzhledově je poznat zub času. 

Jinak počasí posledních dnů je dost naprd, tak přemýšlím o nějakém trenažéru. Máte někdo něco? Libí se mi Tacx, ten co jde propojit i se Zwift, aby to za něco stálo 😄 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...