Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tjn :-) když se může tak šupajda na kolo ... dneska jsme si dali výlet s geocachingem :smich:)

 

To Davon: nemáš na těch kotoučích taky nějaké rýhy?

Nemam na kotoucich nic, krasne hladke, kotouc je po brzdeni naprosto suchy, zadna mastnota... Dneska jsem brzdil a 5metru ode mne se chlap otacel a chtel uskakovat, nevedel ze jedu na jinou stranu, tak to krasne rve :palec:

Odkaz ke komentáři

zkus jit na nejaky prudsi tahly kopec ... rozjed se a pri jizde zkus chvili pribrzdovat. a pak po chvili zabrzdi jen zadni co nejvic, ale bez floku :smich:

 

 

 

EDIT: dnešní jízda na vlak :palec:http://sportypal.com/Workouts/Details/210237

 

 

Jinak zkoušel jsem ti nahrát moje brzdy po těch 150km :-) když jedu pomalu tak taky strašně pískaj při brzdění ... při ostré jízdě si jenom pěkně cvrlikaj. Tento týden možná pojedu na garančku a zeptám se taky tak uvidím. Myslím si že tj ale normální.

 

 

EDIT:(29.3.) Dneska jsem se byů stavit na prodejně. Mám na kotoučích i trošku rýhy atd, že prý tj normální. Brzdí to tak jak má tak si s tím halvu dělat nebudu :-) mám to místo zvonku a když jedu rychle tak to zvuky nevydává. ASi se furt zajíždí ... třeba to dělat přestane ( že prý se brzdy někdy ojedou i víc jak za 200km ... četl jsem nějaké bike forum že jim to začalo brzdit jak má atd až po 500km! ). Ale co už :-) dneska dalších 40km a parádička :lool: akorát chce trošku umýt :lool:

Odkaz ke komentáři
V kterém cykloworldu si nakupoval?

 

Ve Starém Městě u UH.

 

Proč? :-) Jsou tam docela v pohodě... akorát jeden je takový že většinou řekne že nemá čas ( když sem prosil aby mi namontovali tacho ) ale zase ten druhý ochotně došel a namontoval aj když druhý říkal že mají frmol :( docela mazec :-)

 

Jinak na neslevněné zboží tady ve staráku mám 10% slevu ( na kartu sphere ). Btw na sphere je sleva na víc místech takže se to docela hodí :-) Ušetřil sem tak už nějakou tu stovku .-)

 

Včera byla delší projížďka něco málo přes 110km :-)) takže už mám nalítáno za týden 310km na novém kole ;)

Odkaz ke komentáři
Tak to je hodne peknej naaajezd, kde si byl ze si dal 110km ?

Tak jel jsem naproti mojí :-) Uherské hradiště-salaš-bunč-zdounky-pavlovice-mořice-nezamyslice a to samé zpátky :-) + sme hledali hospodu s předzahrádkou aby sme nenechávali kola někde venku a nic sme nenašli :lol: podle mapy to mělo být jen 40km tam + 40z5 ... ale nakonec to bylo víc :lool: Tak kopečky větší :-!

Odkaz ke komentáři

Určitě nej je kalsické lepení ... je to levněšjší a spolehlivější si myslím.

 

JInak říkal mi kamarád ... jeho známý si to prý nastříkal do duše a tou dírou mu to stříkalo zase až do pláště.... Takže si zničil ráfek ( byl od toho zalepený), plášť a duši to nevím ... to bylo nejslíš taky na vyhození. Radši si duši vyndám, zalepím kde je potřeba a jedu dál. Teď jsem lepil 2x o víkendu, nej je vozit sebou duši + lepení. Píchneš - vyměníš dušu a jedeš dál. Doma v klidu zalepíš. Když píchneš podruhé holt budeš muset lepit.

Odkaz ke komentáři

Díky za odpověď,

já se také nebráním lepení nebo výměně duše, to je maličkost, spray jsem zatím ještě nikdy nepoužil ani v autě, tak to spíše byla jen teoretická otázka, jestli má někdo tuto zkušenost při cyklistice.

Tak že heslo dne : " píchat - lepit, píchat - lepit " :D

Odkaz ke komentáři

To se mi nechtělo :-) na to jsem moc líný :-D tak mám tacho a tam to mám přesně všechno :palec: aj když tj k ničemu ... mám co vylepšovat :blink:

 

Ještě mě napadlo ... kolik toho najedete na jeden řetěz? :-/ mám najeto 500km a už má 132.8 takže prej zralej na výměnu :-/ potěší teda

Odkaz ke komentáři

meřil jsem ho teda jen šuplerou ... má 132,8 .... HG53. :lol: btw radši vyměnit dřív než se zničí kazeta ... ještě s tím zajedu do obchoda a ať mi to radši změří a co mi na to řeknou, docela mě to dostalo. Ale taky sem to docela drtil furt do kopců a tak ... ale to na to snad němá vliv nějak extra

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...