Přejít na obsah

Blue race RS


Doporučené příspěvky

Krasavicu to veru je :smich: Dakujem Igor, že si ma na tú medzeru upozornil. Ja som si to vo vytržení ani nevšimol. Predajcu som na to upozornil a povedal, že to opravia. Inak dnes cestou na obed som videl 3 krátke Octy a medzera bola všade rôzna... Moja firemná má medzeru asik rovnakú ako RS-ka... To nempochopím :D

Tak isto som sa ho pýtal na ten BT, povedal, že tam je... Tak babo raď! Veď uvidím, keď si preňu prídem. Na nete sú na predaj Octy, ktoré tiež nemajú plutvoprut a majú GSM...

Odkaz ke komentáři

Krásna! :smich:

Pri tom koľko toto auto stojí, že sa nehanbia, že im nelícujú také veci ako nárazník so svetlom. Keď pozerám na tú anténu, spodok vyzerá ako na klasickej OII a prút je ako na "120ke" to je nejaký nový typ?

Fólie na oknách to má z výroby(aspoň sa mi zdá že tam sú)?

Odkaz ke komentáři

Duri: Ešte ma napadlo - BT GSM si dával ktorú, bez držiaka? Plutvoprút by logicky mal byť v prípade držiaku, keďže po vložení telefónu doň sa použije externá anténa. Keď je to ale bez držiaka, anténa tam byť nemusí a je tam klasický prút bez plutvy.

wrccko: Áno, to sú tie nové antény od 45KT/10. Spodok je pôvodný, ale prút je kratší a hrubší. Ide nahodiť aj na staršie autá, odskúšal som.

Odkaz ke komentáři
Duri: Ešte ma napadlo - BT GSM si dával ktorú, bez držiaka? Plutvoprút by logicky mal byť v prípade držiaku, keďže po vložení telefónu doň sa použije externá anténa. Keď je to ale bez držiaka, anténa tam byť nemusí a je tam klasický prút bez plutvy.

wrccko: Áno, to sú tie nové antény od 45KT/10. Spodok je pôvodný, ale prút je kratší a hrubší. Ide nahodiť aj na staršie autá, odskúšal som.

 

Hej bez držiaka - ten sa mi nepáči :smich:

Odkaz ke komentáři
Bol som v tom, že iba nesmiem porušiť písmená, čísla a znak... Zadok by som použil exist. diery.

 

nazdar male info k tym ečv :blink:

 

§ 123, zákon č. 8/2009 Z.z.:

 

(4) ... Tabuľka s evidenčným číslom nesmie byť pripevnená spôsobom, ktorý narušuje jej celistvosť a znemožňuje jej čitateľnosť alebo identifikáciu. ...

 

(5) Bez pripevnenej tabuľky s prideleným evidenčným číslom alebo s nečitateľnou alebo poškodenou tabuľkou sa vozidlo nesmie používať v cestnej premávke ani nechať stáť na ceste.

 

inac pekna Octavka :D

Odkaz ke komentáři
nazdar male info k tym ečv :D

 

§ 123, zákon č. 8/2009 Z.z.:

 

(4) ... Tabuľka s evidenčným číslom nesmie byť pripevnená spôsobom, ktorý narušuje jej celistvosť a znemožňuje jej čitateľnosť alebo identifikáciu. ...

 

(5) Bez pripevnenej tabuľky s prideleným evidenčným číslom alebo s nečitateľnou alebo poškodenou tabuľkou sa vozidlo nesmie používať v cestnej premávke ani nechať stáť na ceste.

 

inac pekna Octavka :blink:

 

ď za info :D Inak takmer všetky autobusy MHD a SAD majú EČV pripevnené nitmi... Majú výnimku, či? Takže mi ostáva silikón alebo idem tunit podložky ( rozrežem dve podložky, spojím tak aby po obvode ostali iba tie tenké strany. Bude podložka, ale nie taká sviňa veľka :P

Odkaz ke komentáři
no ale to je to isté ako v mojom linku, iba je tá fotka dole orezaná ;) (ak si teda tým nechcel naznačiť ako to má vyzerať :lool:)

 

Práveže chcel, tzn. nechcem dole mať ten rámik taký hrubý, ale tenký po celom obvode. Je to väčšinou miesto na reklamu pre predajcu, alebo pre iné zbytočnosti!

Odkaz ke komentáři

No poviem pravdu ale na autobuse som si nikdy nevsimol ako je spz pripevnena ;) ale kamarat jazdi s nakladakom a ma klasicke ramiky ako vacsina aut a stiahnute to ma plastovou paskou neviem mne by sa tiez viac pacilo mat v strede okrasne sroby a este k tomu podsvietene :lool: uz som nad nimi uvazoval ale zbrzdil ma nas prije...any zakon na celom sku..venom Slovensku tak ako aj s foliami na prednych oknach ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak máme prvé rande za sebou ;)

Prvé dojmy: veľmo komfortné vozenie, na to že sú tam 18-tky kvalita pruženie je nastavená tak na stred, nie je to kostitras ani gauč. Interiér samo sebou bez chybičky, budíky, rádio, ovládanie číslo jedna. Motor absolútne tichý. Spravil som spotrebu 7,1 na 100km ( teda podľa maxíku, ale verím mu na 90% ). Výkon v každom spektre otáčok. Točil som motor iba do 3tis ot, ale auto má silu od nula po nekonečno. Predbiehanie na 6 kvalte úplne na pohodu. Som z toho motora fakt veľmo príjemne prekvapený. Som nechápal ;) Príjemne ma prekvapila aj akustika v aute, nie je počuť absolútne nič, nevedel som či motor beží :o Dobre sú spravené aj dvere. V rodine máme OII 2007 a tam dvere trieskajú jak na búde :) RS-a vydáva zvuk známy skôr z prémiových značiek. BT funguje na 100%, spárovanie prebehlo na pohodu, načítanie zoznamu chvíľu trvalo. Trošku ma irituje asistent preraďovania stupňov... Nie je len, že to pre mňa nemá význam, ale ukazuje to info podľa aktuálnej rýchlosti ( podľa mňa ). Ukazoval mi, že mám radiť za 5 pri 50km do kopca :o Určite to ide vypnúť, aspoň dúfam... Ešte pridávam zopár fotos

 

A ešte fotečky z montáže jedného mechanického zabezpečenia:

post-751-1299873527_thumb.jpg

post-751-1299873542_thumb.jpg

post-751-1299873554_thumb.jpg

post-751-1299873564_thumb.jpg

post-751-1299873582_thumb.jpg

post-751-1299873592_thumb.jpg

post-751-1299873607_thumb.jpg

post-751-1299873619_thumb.jpg

post-751-1299873630_thumb.jpg

post-751-1299873638_thumb.jpg

post-751-1299873647_thumb.jpg

post-751-1299873697_thumb.jpg

post-751-1299873706_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Paráda, ja sa už teším na fotky pod holým nebom :)

Vedel by si spraviť fotky, ako vyzerá ten Zeder po namontovaní? Zatiaľ som ho videl len v predFL, tá ma ale inak riešený stĺpik aj ten plastový kryt na ňom - rád by som videl, ako to vyzerá na FL. Obávam sa totiž, že to moc vytŕča a zavadzia nohám...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...