Přejít na obsah

Výměna zadních bubnů za kotouče


Guest chipmann

Doporučené příspěvky

Výměna zadních bubnů za kotouče jak na to? Můžete mi někdo poradit ? Mám možnost sehnat úplně nové třmeny a lanovody tak bych to chtěl předělat jde mi o to že chci zachovat svou původní nápravu takže mi jde o to co vše přesně potřebuji na tuto výměnu děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest chipmann
jasny. kdyz to budes davat na svoji napravu tak Te to vyjde urcite draz, ale zase mas jistotu ze naprava neni hnuta... pac kde se berou kotoucovy napravy?... z bouracek...

NO PRÁVĚ S TOHO MÁM STRACH PROTO BYCH SI RADŠI NECHAL SVOU NÁPRAVU NO UVIDÍME :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
a mas snad v technicaku napsano jaky mas vzadu brzdy? ja osobne bych taky rad vymenil bubny za kotouce, protoze ten buben strasne rychle vadne...

Jj právě a s STK toe v pohodě toe ten nejmenší problém :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

ahojte, preliezol som tento usek fora a pisem teda tu. Mam uz vsetko pozhanane na vymenu zadnych brzd z bubnov na kotuce. Ale nejako sa mi nechce kupovat nove zadne loziska :) . Daju sa tie povodne stiahnut dole stahovackou tak, aby sa neporusili ? (uzivatel pointfrost mi daval rady,a vravel,ze sa da pouzit aj to ,co mam,ale nebol uz dlhsie na fore ,tak sa pytam tu ) Pripadne rady, ako na to,alebo ako to stahovat tak,aby som mal vacsiu sancu,ze sa nic neporusi :palec: . Poprosil by som skor radu od niekoho, kto to takto uz robil :) ,pripadne daval dole zadne lozisko,aby som priblizne vedel. Stahovacka a ine naradie je k dispozicii. Dik ! :pivo:

Odkaz ke komentáři

dik, tak si to potvrdzujem postupne,ze je to mozne. Potvrdilo mi to tiez par ludi a aj tiez jeden mechanik. Dufat teraz,ze to nebude zapecene a pojde to von bez rozsypania.

 

Tiez som rozmyslal,ze jedno pre istotu kupit a ked,tak ho rovno aj pouzit,ked nie,tak ho vratit do obchodu ako nepouzite :)

 

Snad mozno este nejaka rada,aku by som mal dat mojmu mechanikovi,ci je nejaky vylepsovak ,ako to davat dole,aby sa to neporusilo? Samozrejme,ze vie,ako to davat dole,ale ci je sposob,akym viac zabezpecit uspesne zlozenie loziska a nahodou,ze on o nom nevie :)

Odkaz ke komentáři

ahojte, preliezol som tento usek fora a pisem teda tu. Mam uz vsetko pozhanane na vymenu zadnych brzd z bubnov na kotuce. Ale nejako sa mi nechce kupovat nove zadne loziska :) . Daju sa tie povodne stiahnut dole stahovackou tak, aby sa neporusili ? (uzivatel pointfrost mi daval rady,a vravel,ze sa da pouzit aj to ,co mam,ale nebol uz dlhsie na fore ,tak sa pytam tu ) Pripadne rady, ako na to,alebo ako to stahovat tak,aby som mal vacsiu sancu,ze sa nic neporusi :palec: . Poprosil by som skor radu od niekoho, kto to takto uz robil :) ,pripadne daval dole zadne lozisko,aby som priblizne vedel. Stahovacka a ine naradie je k dispozicii. Dik ! :pivo:

 

:palec: Vymena zadnej napravy za kotucovu NIE JE POVOLENA!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...