Přejít na obsah

Fitcentrum


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Já taky chodil asi půl roku,pak jsem přestal kvůli kámošovy,našel si holku a vykašla se na mě.Tak jsem si domu koupil posilovací lavici na břicho,no to mi vydrželo asi měsíc,teď se na něm přezouvám.Nevíte někdo o lehčím způsobu jak posilovat?třeba u televize s pivem?? B) ;) ;)

Odkaz ke komentáři

Ha posilovna... Rád jsme chodil, celkem dlouho jsme chodil. Kde jsou ty dny kdy jsme nemohl ani na klavesnici od PC nemohl psát, či si pořádně ani opbléct triko jak jsem měl mrtvý ruce. Autem raději jezdil kámoš. bohužel nějak to teď nedávám časově... :-( Ale snad se dokopu alespoň doma začít... U tchána na půdě prej leží lavice tak ji možná dotáhnu dom...

Odkaz ke komentáři

I ja chodim uz nejakej ten patek..Je to o hodne velky discipline a chce to se do toho zakousnout..Cloveka to musi bud bavit a nebo musi mit cil,jak chce vypadat,jinak u toho dlouho nevydrzi..Coz je jak koukam bohuzel i u nekterych tady..

Kazdopadne ja myslim,ze me osobne to vydrzi hooodne dlouho... :D Uz je to nejakej takovej zazitej zpusob zivota,nebo co.. :(

Zrovna vcera sem byl cvicit.. Ve ctvrtek me to ceka zas.. :D Bude to asi trochu tezsi trening,tak jsem zvedavej.. :D

Odkaz ke komentáři

hehehe jak vzacna shoda.

Po rozchodu s bejvalkou sem cca 2 roky chodil pravidelne 2x tydne. Sem dost hubenej, tak zadny silenosti, jen krapet vyrysnout a trosku poladit ramena a kozy. Presne jak vy sem kolikrat asi tuzku nemohl udrzet v ruce. Docela to slo, to uz je skoro 5 let, pak sem si nasel novou pritelku ( v srpnu je svatba) a cas a motivace jsou fuc. Ted u sem skoro rok nebyl a i kdyz jinak sportuju, tak to zacina byt trosku videt. Domam ma par cinek, tak obcas protahnu ruce a ramena, ale to je napikacu. Musim si koupit pernamentku, to me prinuti chodit, aby ty prachy nepropadly. :D

Odkaz ke komentáři
I ja chodim uz nejakej ten patek..Je to o hodne velky discipline a chce to se do toho zakousnout..Cloveka to musi bud bavit a nebo musi mit cil,jak chce vypadat,jinak u toho dlouho nevydrzi..Coz je jak koukam bohuzel i u nekterych tady..

Kazdopadne ja myslim,ze me osobne to vydrzi hooodne dlouho... :D Uz je to nejakej takovej zazitej zpusob zivota,nebo co.. :(

Zrovna vcera sem byl cvicit.. Ve ctvrtek me to ceka zas.. :D Bude to asi trochu tezsi trening,tak jsem zvedavej.. :D

 

 

Tak mě to baví moc,ale museli jsme dojíždět cca 10km což nebyl problém. Jezdily jsme z kámošem na kolech a pohodička. Kámoš to pak nějak zabalil a já zkoušel chvíli sám,ale o ničem. Pak jsme chvíli jezdil z bráchou,ale když na mě majitel začal dělat machry a ja nevim co všechno jak ho po třech letech treninku 3x týdně) okrádám (jednou jsme si nevzal permici a domluvil se ze me to skrtnou priste) tak mě to tak znechutil že jsme si řekl fajn chvíli vydržím budou otevírat posilku u nás tak vydržím, jenže to se nějak zvrtlo a posilka není... Takže teď dilema co dělat. Buď se vrátit tam co jsem chodily nebo jit do druhý. Bohužel v tej je dosti narváno... :-( No prez prazdniny stejen neni cas a po prazdkach se uvidi... Nějak to musím vymyslet...

Odkaz ke komentáři
Martyp: zrovna Ty jestli se Tě nepletu tak jseš docela dobry hovádko...dej sem fotečku at ostatní maji motivaci. ;)

:D :( No,videli jsme se na SH v chabrech,byl jsem tam na motorce.. :( Jinak vedle na forum jsem naky fotos daval..Tady v praci zadny nemam,ale tak vecer neco prihodit muzu teda no,jestli to nekoho z Vas namotivuje.. :D Ale hovadko bych si nerikal..Ale diky :D

Ty taky nejsi zadna susinka,tak klido prihod fotos taky.. :D

Odkaz ke komentáři
Spooky1: No,kdyz je majitel dement a zacne vymejslet takovyhle sra*ky po takovy dobe,tak to bych ho asi taky poslal do rite..To se Ti nedivim..

Tak snad se tady navnadis a zacnes chodit zas... :D Chce se to zakousnout.. :(

 

 

Ale joooo až uvidím vás hovádka a zkouknu starý fota jak jsme začínal bejt vyrýsovanej tak to určitě půjde. Zákus by byl porád,ale nějak to časově skloubit to dojíždění... Navíc musím bejt ted v práci o hodinu dýl takže je to taky na prd,ael nějak to určitě po prázdnínách zase vymyslím a zakousnu se... Jen sehnat sparinga... Brácha mě odejde na vejšku a je to v pytli...Snad zase přesvědčím kámoše...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...