Přejít na obsah

Fitcentrum


Guest houmik

Doporučené příspěvky

A co všechno svičíš, že jseš tam tak dlouho? Já když chodil z kamámoše co měl ukecanou tak jsme taky dávali tak hoďku a půl, Taky blbej čas a bylo víc lidí. Když jsme pak začal chodit z brachou pěkně odpolko že tam nebyl nikdo nebo jen jeden člověk a nekecali jsme a makali tak jsme za 3/4 hodky byly ve sprse...

Odkaz ke komentáři

Ja myslim, ze ta hodina a pul je uplne OK s tim, ze se musis minimalne tak 10 minut zahrat a pak jdes cvicit. A zase je lepsi delat ty cviky pomaleji, poradne to dotahovat, at se to nesidi. Ja jsem v posilovne prumerne tak hodinu a 15 minut, vcera jsem tam prisel v 18:30 a odchazel ve 20:15.

Odkaz ke komentáři

Ja mel minuly leto trenink docela na nohy, taky mi to moc nepomohlo :smich:

 

Ale vim, ze lytka jsem cvicil na 3 ruzny zpusoby a jeste stepper a docela to zabiralo, jenze to opadlo a dneska to vypada jako pred tim letem ;)

Odkaz ke komentáři

Tak protahování jsme byl protáhlej z chuze k posilce, pak lehounký váhy na zahřátí a pak sem jezdil tři serie "na ostro" Většinou čtyři cviky na partii.

Ale já jezdil vždy jen dvě partie.

Nejčastěji jeden den záda, kozy druhej bicák tricák, středa volno, čtvrtek Ramena a břicho. Občas samozřejěm změna dnů podle času a pak jednui chvíli prohozený ramena a biceps.

Určitě mě budete chtít všichni "sjet" že jsem necvičil nohy. Nohy mám dost silný a hodně jsem jezdil na kole + chodil pěšky, takže na nohy dostatečný.

Odkaz ke komentáři

Ja taky byvam minimalne v posilce 1,5 hodiny..Vetsinou neco ke dvou hodkam..

 

Vcera mi to vylso asi na 1:50..

Jel jsem zada-mrtvej tah, kladka k hrudniku na siroko, veslovani,nohy-drep,predkop,zakop, a bricho...Pak lehce bicak na protazeni...

 

Bylo to dlouhy kvuli ty mrtvole..Byl tezsi trening tak je to na dyl.. :smich:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Taky těch 90 minut, třeba včera:

 

- cca 10 minut na rotoped + protažení

 

- pak záda: přítahy vsedě seshora, přítahy spodní kladky, shyby široce k hrudníku a pak ještě pullover na dojetí

 

- potom ramena: tlaky na stroji, tlaky s velkou předek/ zadek a delt deck

 

- břicho: takový to boční naklápění, nevim, jak se tomu říká; shyby na stroji a zkracovačky

Odkaz ke komentáři
Pekne pekne,tak to ma bejt.. :) :lol: Co priprava behem dne,jako ze v den treningu vic cukru neno tak,resi nekdo? :D

 

Jo, to řeším, už jsem měl 2 plundry jablečný a activia lehká & fit a k snídani 7 rohlíků s máslem a medem :D :D

 

Ne, na tyhle věci, jako je kotidž na spaní a s*aní :( prdim. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...