Přejít na obsah

Fitcentrum


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Romariooo: ja mam ted 2+1 narizeno, ti to pak nekdy vysvetlim, vezmes na nejaky cvik co delas uplne lehkou vahu (zas ne uplne nejlehci) a jedes 100x v co nejmin seriich, takze treba 3x 33 :) mazec...

 

rikas, ze chodis jak naprcana belice, jo :palec:

 

jo a ten efedrin je podpultovka, je to zakazany :D

Odkaz ke komentáři
Romariooo: ja mam ted 2+1 narizeno, ti to pak nekdy vysvetlim, vezmes na nejaky cvik co delas uplne lehkou vahu (zas ne uplne nejlehci) a jedes 100x v co nejmin seriich, takze treba 3x 33 :) mazec...

 

rikas, ze chodis jak naprcana belice, jo :palec:

 

jo a ten efedrin je podpultovka, je to zakazany :D

To vím a proto se divím že to bereš člověče...docela riskuješ ne?

Odkaz ke komentáři

ono to funguje jako kofein, ale je to silnejsi... takze se ti zrychli tep a cely krevni obeh, mno. Kdyz si to vezmu, tak makam jak blazen a stejne nejsem unaveny :)

 

Meli jsme tady kluka, ktery si dal 2 nebo 3 ty tabletky a normalne zkolaboval pri cviceni, takze prvni pomoc a ozivovani, docela mazec... nakonec ho probrali. Ale jedna tabletka ti nic neudela, nesmis ale pit kavu, alkohol a nejaky energy drinky... to by te mohlo zabit :palec:

Odkaz ke komentáři

Romčo..včera jsem na tebe mával v hradci kolem 20.15..nebo 20.30....Slyším duc duc....a ty projel...mladá si tě všimla dřív jak já:-)Kiev byl super...TomášB za náma přijel autem i z celou rodinou...koukal jsem jakou jste měli pěknou oslavu...a na ten padák se neboj....:-)já půjdu taky až budou many..:-)jinak já jdu po 15dnech dnes cvičit taky...to bude zase než se do toho člověk dostane:-)odkaz na nějaké fotky bude tu ve srazech...jinak takovouhle posilku maj vKievě....jako hustý...jako závaží dáváš třeba kameny..nebo hlavu z auta...a jsou tam někteří pěkně nabušený:-)Ukrajinci..

Odkaz ke komentáři

:palec: :) fakt jo? Já jsem si ted dal závazek shodit panděro ale vím že to je hodně o jidle.Ted se snažím chodit do fitu třikrát týdně a je to supr pocit a dobré na moje nervičky...

Miro: ten čas odpovídá! To jsem jel směr Kefir.Škoda že jsem si Tě nevšiml-mohli jsme aspon pokecat.Udělej si někdy čas a dáme rande.Ju?

Odkaz ke komentáři

romariooo: jo, beru proteiny, ja mam ale Weider CFM Whey Protein 90+, protoze mam na sobe dost tuku, tak abych jeste zbytecne nebral sacharidy :palec: a jestli chces hubnout, tak bych taky doporucoval nejmin nejaky 80tky. Pokud bys to chtel brat vazne, tak ty proteiny minimalne 2x denne a jeste po treninku hodinu, je to docela veda.

 

ta posilovna je mazec :)

Odkaz ke komentáři

Chodím celkem dlouho, ale zase tak poznat to není. Mám totiž moc rychlé spalování a jakmile přestanu třeba jen na 14 dní nebo 3 týdny cvičit, tak okamžitě hubnu - a to i přesto, že se cpu atd. Takže mi stačí trochu delší dovolená nebo pracovní cesta, spadnu o 4 - 5kg a začínám z nova. A abych to ještě upřesnil - přibrat 2kg svalů mi trvá neskutečně dlouho :rolleyes:

Proto jsem i začal s těmi nočními proteiny, to trochu pomáhá.

Dřív jsem cvičil kolem 1hod 15min, ale to mi taky nesedělo (bohužel dlouho trvalo, než jsem to pochopil). Teď chodím na 45 - 55min max. A to je tak maximum, abych u toho přibíral a nespaloval vlastní svaly...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...