Přejít na obsah

Fitcentrum


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Romariooo: ja mam ted 2+1 narizeno, ti to pak nekdy vysvetlim, vezmes na nejaky cvik co delas uplne lehkou vahu (zas ne uplne nejlehci) a jedes 100x v co nejmin seriich, takze treba 3x 33 :) mazec...

 

rikas, ze chodis jak naprcana belice, jo :palec:

 

jo a ten efedrin je podpultovka, je to zakazany :D

Odkaz ke komentáři
Romariooo: ja mam ted 2+1 narizeno, ti to pak nekdy vysvetlim, vezmes na nejaky cvik co delas uplne lehkou vahu (zas ne uplne nejlehci) a jedes 100x v co nejmin seriich, takze treba 3x 33 :) mazec...

 

rikas, ze chodis jak naprcana belice, jo :palec:

 

jo a ten efedrin je podpultovka, je to zakazany :D

To vím a proto se divím že to bereš člověče...docela riskuješ ne?

Odkaz ke komentáři

ono to funguje jako kofein, ale je to silnejsi... takze se ti zrychli tep a cely krevni obeh, mno. Kdyz si to vezmu, tak makam jak blazen a stejne nejsem unaveny :)

 

Meli jsme tady kluka, ktery si dal 2 nebo 3 ty tabletky a normalne zkolaboval pri cviceni, takze prvni pomoc a ozivovani, docela mazec... nakonec ho probrali. Ale jedna tabletka ti nic neudela, nesmis ale pit kavu, alkohol a nejaky energy drinky... to by te mohlo zabit :palec:

Odkaz ke komentáři

Romčo..včera jsem na tebe mával v hradci kolem 20.15..nebo 20.30....Slyším duc duc....a ty projel...mladá si tě všimla dřív jak já:-)Kiev byl super...TomášB za náma přijel autem i z celou rodinou...koukal jsem jakou jste měli pěknou oslavu...a na ten padák se neboj....:-)já půjdu taky až budou many..:-)jinak já jdu po 15dnech dnes cvičit taky...to bude zase než se do toho člověk dostane:-)odkaz na nějaké fotky bude tu ve srazech...jinak takovouhle posilku maj vKievě....jako hustý...jako závaží dáváš třeba kameny..nebo hlavu z auta...a jsou tam někteří pěkně nabušený:-)Ukrajinci..

Odkaz ke komentáři

:palec: :) fakt jo? Já jsem si ted dal závazek shodit panděro ale vím že to je hodně o jidle.Ted se snažím chodit do fitu třikrát týdně a je to supr pocit a dobré na moje nervičky...

Miro: ten čas odpovídá! To jsem jel směr Kefir.Škoda že jsem si Tě nevšiml-mohli jsme aspon pokecat.Udělej si někdy čas a dáme rande.Ju?

Odkaz ke komentáři

romariooo: jo, beru proteiny, ja mam ale Weider CFM Whey Protein 90+, protoze mam na sobe dost tuku, tak abych jeste zbytecne nebral sacharidy :palec: a jestli chces hubnout, tak bych taky doporucoval nejmin nejaky 80tky. Pokud bys to chtel brat vazne, tak ty proteiny minimalne 2x denne a jeste po treninku hodinu, je to docela veda.

 

ta posilovna je mazec :)

Odkaz ke komentáři

Chodím celkem dlouho, ale zase tak poznat to není. Mám totiž moc rychlé spalování a jakmile přestanu třeba jen na 14 dní nebo 3 týdny cvičit, tak okamžitě hubnu - a to i přesto, že se cpu atd. Takže mi stačí trochu delší dovolená nebo pracovní cesta, spadnu o 4 - 5kg a začínám z nova. A abych to ještě upřesnil - přibrat 2kg svalů mi trvá neskutečně dlouho :rolleyes:

Proto jsem i začal s těmi nočními proteiny, to trochu pomáhá.

Dřív jsem cvičil kolem 1hod 15min, ale to mi taky nesedělo (bohužel dlouho trvalo, než jsem to pochopil). Teď chodím na 45 - 55min max. A to je tak maximum, abych u toho přibíral a nespaloval vlastní svaly...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zijete jeste vubec nekdo ?
    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
    • Zdravím, mám na své O2 před FL aktuálně kola 8Jx19 ET32, které v podstatě dosloužili a budu kupovat nové. Aktuálně koukám na kola které jsou širší tedy 8,5Jx19 ET35. Řeším jestli i tyto širší kola budou ok a nebudu nijak drhnout či jestli někdo máte zkušenosti s touto šířkou jak moc budou lézt ven atp.  
×
×
  • Vytvořit...