Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Nazdárek chlapi, mne v Škoda servise potom čo mi začala svietiť kontrolka airbagu veľmi zaujímavo odstránili chybu. Pri odovzdaní auta do servisu mi bolo povedané, že je to dosť častá chyba káblov bočného airbagu pod sedačkou vodiča a že tie káble vymenia a bude všetko OK... Hovorím si dobre... Po dvoch hodinách čakania mi bolo oznámené, že auto je hotové. Pri ohlásení sumy, ktorú budem platiť sa mi zdala trocha vysoká, ale hovorím si, že aspoň to bude OK a sú tam predsa nové káble... Chceli 130,00 €...

Zaplatil som, odišiel a po príchode domov ma napadlo, pozrieť pod sedačku na tie nové káble za 130€. Skoro ma vystrelo, keď som zbadal čo porobili s napojením bočného airbagu. Žiadne nové káble... jednoducho odstrihli spojku napojenia airbagu, potom tie tri drôtiky nejako spojili (nepozeral som pod izolačku, či sú len skrútené, alebo spajkované) a omotali tento spoj izolačnou páskou. Okamžite som išiel naspäť do toho slávneho servisu na reklamáciu práce a spôsobu opravy. Príjmací technik mi povedal, že oni to tak opravujú a ešte nikto sa nesťažoval... Na moje naliehanie som chcel rozprávať s jeho nadriadeným, ma zaviedol, k riaditeľovi servisu a on s úsmevom na tvári mi hovorí, že oni dostali taký pokyn priamo od Škodovky to tak opravovať, že je to výrobná vada tých spojok káblov...

Tak hovorím, že nech to odstraňujú zdarma, keď je to výrobná vada... A on nato, že oni s tým nič nenarobia...

Pýtam sa ho: A čo keď budem chcieť vybrať sedačku a dať napríklad nové poťahy?

On: tak prídete sem a mi Vám sedačku odpojíme a zasa napojíme...

Nó a zasa by som platil 130€...

Tak som odišiel vytočený, kua... ;)

post-2840-1266312789_thumb.jpg post-2840-1266312875_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

tak tohle je prasečina hodná autorizovaného servisu, takhel se dá opravit ten konektor, co je v sedačce, ale sedačka je výměný díl, takže by měla jít rozpojit....

zašel bych tam a ať tam koukaj dát konektor, kterej tam patří, tzn ten pro MR08, ten už nezlobí

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři
tak tohle je prasečina hodná autorizovaného servisu, takhel se dá opravit ten konektor, co je v sedačce, ale sedačka je výměný díl, takže by měla jít rozpojit....

zašel bych tam a ať tam koukaj dát konektor, kterej tam patří, tzn ten pro MR08, ten už nezlobí

Vieš číslo dielu? Kúpim a urobím si to sám...

Odkaz ke komentáři

chcete mít spolehlivé auto ? profesionálním přístupem instalován alarm ? od odborníků kteří by měli o dané značce nejvíce vědět a proto by měl být přístup co nejlepší ?

navštivte atorizovaný servis SEAT

 

je pravda že u tohoto modelu je horší přístup ale dávat PIN do pojistkovky z čela a jen zasunout (přitom to jde pěkně z druhé strany dát pin a pojistku) a nebo dráty nezkracovat a jen je tam nějak smotat do grče, Holt každý máme ten přístup k práci rozdílný.

post-225-1266385399_thumb.jpg

post-225-1266385422_thumb.jpg

post-225-1266385440_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

no troche přisypnu :angry:

 

bylo luxusně... Váša je zvíře, po příjezdu zjistil, že si nevzal zimní bundu :D poprvé na lyže a vybral si to nejprudší v místě co mohl, ale za pár hodin se do toho dostal a jezdil jako drak. Jinak počasí sem tam jasno, jinak led jak prase, rolbařovo chajdaloupka naprosto luxusní záležitost, perfektní místo, supr lidi, pifka dost, za mě tento výlet 1* :rolleyes:

28022010319.jpg

28022010310.jpg

28022010311.jpg

28022010317.jpg

28022010313.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...