Přejít na obsah

Octavia by Cima


Doporučené příspěvky

Zdravim

octavia zakoupena 19.3.2011

je přes známého kerý se zabívá auty a má bazar a nějaký chlap mu ho dal protiúčtem a je to po prvním majiteli !!! :P

a měla najeto potivechj 200tis a pravidelně servisovaná vše doloženo !

vyrobená 13.12 2000 :lol: ale je to model 2001 :) Krasavice

motor 1.9 TDi 81kw :smich:

plná výbava :palec:

 

sem sní strašně spokojen a rád že jí mám ;)

 

už sem do ní stihl dát potahy a radio další věci teprve přibudou :)

 

co chystám do budoucna ?

 

Kola, RS křídlo z O2 , muziku :D , folie, podsvícenou řadičku (kerou sem vyděl zde na foru a moc pěkný)

co koliv udělám vyfotím a přidám :)

 

 

 

 

ps : je tu max v rozlišení 1600*1200px omlouvám se že sem dal větší :palec: ale nevím jak zmenšit ? poprosil bych radu do budoucna děkuji :palec:

post-6366-1300988946_thumb.jpg

post-6366-1300988960_thumb.jpg

post-6366-1300988975_thumb.jpg

post-6366-1300988985_thumb.jpg

post-6366-1300988993_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

děkuji děkuji :P

 

Garrett: potahy sem si myslel že budou lepší :)

poklice tam sou protože tam už byly když sem je kupoval a sou to zimáky takže mi to je jedno na zimu ale teď si koupim nějaké Alu 17cky

 

jajiN: kola budou , snížení nebude zdali bych pak nezaparkoval u baráku zítra vyfotím proč to nejde :smich: sice všechno jde ale škrtal bych podvozkem :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak te tady vitam :D Barva a motor super :) Poklice fuj fuj fuj(pri koupi jsem je mel taky a zustaly lezet v bazaru) a potaha bych dal taky dolu :palec:

 

Jinak ja taky koupil 17" a nepujdu dolu ani o pid :palec: Nenech se od nich uchlacholit :P Jsou to strasni chuligani :) :) :smich::palec:

 

At Ti oktule slouzi co nejlip a nejdele :lol:

Odkaz ke komentáři

Tak tě tu taky vítám, octuje je moc pěkná a plánované úpravy schvaluju :palec: , jinak jak už tu napsali výše potahy a poklice dát pryč, tomu autu to vůbec nesluší. Na zimu doporučuji dát jen origo poklice, jiný rádoby tuning na octu vůbec nepasují. Na závěr ti přeju, ať ti octa dělá jen a jen samou radost a najedeš s ní hooodně bezporuchových kilometrů :P

Odkaz ke komentáři

JajiNe: Klidne si necham dat varovani za to co ted napisu ale je to jen pro tebe a myslim to fakt vazne: Brzi Pico!!!!!!! Nedrazdi me s tou vyjebanou barvou a kecama o ni!!!!!!!!!!!!!!!! Fakt hod zpatecku!!!!!!!!!

 

TO Admin: Kluci fakt pardon :palec: Uz me chuj fakt sere!!!!!!!!!!!

 

Cimo promin za zasirani tematu :P

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

Hezké vozítko.Škoda že tě tak brzo po koupi zlobí.Ale to se vychytá.Podle podložky SPZ bych hádal tento autobazar(dovozci SRN).http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=0&pmenu=10&start=60.Mám tu podložku na autě taky.

 

Hezké vozítko.Škoda že tě tak brzo po koupi zlobí.Ale to se vychytá.Podle podložky SPZ bych hádal tento autobazar(dovozci SRN).http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=0&pmenu=10&start=60.Mám tu podložku na autě taky.

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=0...10&start=60

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...