Přejít na obsah

Výfuk na Octavii, koncovky, laďáky


DuDe

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Alegro jak si ten vyřez dělal?? Kluci, nenašel by se tu někdo, kdo vyřezával do nárazníku díru pomocí šablony a šablona mu zbyla?? kdyby jo, byl bych moc vděčnej, kdyby ste tu šablonu mohli postrádat..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

chlapi, kdo ma... muzete sem hodit fotku tech chromovanych koncovek na TDI? Takovy ty zahnuty dolu, aby mi to neocoudilo prdel. :) byl bych vam moc vdecny. O necem premyslim, ale potreboval bych nejaky inspirace. :)

Odkaz ke komentáři

@pavlek.1: definitivne ta dvoj-koncovka. O takove premislym nebo klasika RS ale i gdyz my auto nekouri tak my to urcite nejak posere aspon zadni svetla ne? Budou takova "tuningova" ze? Prave proto bych tam chtel dat neco na dole jak rika houmik ale ja zas ja mam tmave auticko a jak zaradim zpatecku a pocouvam tak na ty prdelce se udela takovej krasnej film toho prahu a auto je spinave jak prase a od prachu ktery zdviha neni videt do zadu :) .

 

Co myslite Vy kdyz to nekouri tak budu myt z toho problemy se svetlama? Zatim jsou v dobrem stavu i gdyz nejsou jako nove (cistounke) ale rozhodne nejsou "kourove"!

 

@houmik: myslim ze urbo a knowas maji to co te zajima tak si to prohledni!

Odkaz ke komentáři

klasicky jako seriove nebo co? Klasicke "tuzing&tuning" na dole ne davej je to hnus!!!!!! Co treba seriofka od A3, Passat B6 nebo B7 (uz se v tom kurwa ne vyznam). Ty jsou takove na pul dole a skoro tmave yakze by slo. Davlaly se vetsinou na 2,0TDI motory. Taky jsem o tom uvazoval ale se jako koncovky nedelaji, to jsou proste "roury" z zadniho tlumice.

Odkaz ke komentáři

ale neee ty okapni roury, to nemyslim. Normalne dve zahly chromovany koncovky na TDI... neco jako ma Konwas, ale nechci ho kopirovat, to by nebylo slusny, tak jsem se chtel zeptat, jestli nema nekdo jeste neco podobnyho, abych chytil inspiraci. Proste bych chtel protahnout vyfuk, udelat vyrez, ale nedavat tam RS koncovku nebo neco podobnyho, ale dve ty zahly koncovky, aby to necmoudilo na prdel :)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Tak jedine co mne napada je dat tam klasickej vyfuk a pak ho striknut do chrom nebo stribrne barvy :lol:

 

Nic jineho mne nenapada a nic podobneho co Ty chces a aby to zase nebylo jako u kowase jsem jeste nevidel tak asi nejlepsi to bude vyrobyt si sam!

 

Koupit muzes takove ala DTM dve kulate ktere jsou urucene k montovani smerem na horu ale muzes ih dat smerem na dolu ale jak jsem rek je to fuj look! Prece nebudes kazyt takovou krasnou prdelku s nejakym "neco"!

 

Tady mas: http://tuning.autodoplnky.cz/sportovni-vyfuky/

 

Jestly tady neco nenajdes tak uz fakt nevym co rict :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...