Přejít na obsah

Biela O²


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

konečne som si po dlhšom čase našiel odvahu a "pretiahol" káble na fanfáry cez medzipriestor medzi motorom a interiérom...prekvapením pre mňa bolo,že už je tam predpríprava na natiahnutie ďalších káblov... :D najhoršie bolo vytiahnuť obal na filter,pri ktorom som si rozbil hubu :D pridávam ešte foto s O II Combi,ktorá mala byť naša,keby sme nekúpili liftbacka :D

post-6306-1314563815_thumb.jpg

post-6306-1314563849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

tak po dlhšom čase zase nejaké novinky do výbavy... pribudla schránka na okuliare a zadná opierka na ruku,ktorá tam už nejaký týždeň je(dalo mi celkom dosť veľa námahy ju zohnať),ale v poslednom čase vôbec nestíham,o tom svedčí aj to,že som ju tam montoval 3 dni :D ...mám ešte celkom dosť plánov,do budúceho týždňa by mi mali doraziť aj silnejšie LEDky(budem meniť komplet osvetlenie v interiéri) :)

post-6306-0-68324900-1319137802_thumb.jpg

post-6306-0-37462800-1319137851_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak zase pribudli nejaké prkotinky do výbavy: držiak pre parkovací lístok a sklopný hák do kufra+ po 11tich dňoch mi prišli silnejšie LEDky a namontoval som zimnú výbavu(zimné gumy,predné zásterky a polystyrén pred chladič)....najviac sa mi páčilo,ked som si išiel do škodovky pre veci,ktoré som si objednal a pani už aj vedela,že čo tam chcem...takého zasrana,ako som ja ta len tak často nevidí :)

post-6306-0-88267800-1320066020_thumb.jpg

post-6306-0-07686900-1320067130_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...