Přejít na obsah

Biela O²


Doporučené příspěvky

komu si ju ukradol? :D

pri mojej bol menší problém s montážou,o ktorom som vopred vedel,ale rezal som ju postupne a na druhýkrát sa to podarilo a vyzerá ako keby tam bola od výroby :palec:

 

Nikomu,vzal eee teda vypujcil si ji z prace :D jo rezal jsem ji postupne az uplne sedla perfektne! :palec:

Fakt to vypada lepe :palec:

 

Budes cele predelavat na FL??? :palec:

Odkaz ke komentáři

tak prerábka na FL si určite dosť dlho počká,určite bude treba onedlho vymeniť dvojhmotu,za ktorú stále drbem rodičov,nech držia ten motor v otáčkach,potom je doma hustá nálada ,ale už sa naučili s tým jazdiť,takže dúfam,že ešte niečo vydrží :D +ďalšia investícia bude môj vodičák,takže tento rok určite ešte nebude :)

Odkaz ke komentáři

tak prerábka na FL si určite dosť dlho počká,určite bude treba onedlho vymeniť dvojhmotu,za ktorú stále drbem rodičov,nech držia ten motor v otáčkach,potom je doma hustá nálada ,ale už sa naučili s tým jazdiť,takže dúfam,že ešte niečo vydrží :D +ďalšia investícia bude môj vodičák,takže tento rok určite ešte nebude :)

 

 

Aha,tak drzim palce,jinak predelej na FL RS bude nadupane v te barve pro inspiraci,ja uz mam prestavbu za sebou! :palec:

post-5804-0-28273500-1329673108_thumb.jpg

post-5804-0-94741800-1329673116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

... to je v pořádku, jde jen o názor, ne ;)

 

No jo no,kdyby byla cerna tak bych se vam vesral do mafianske kolony s Michalem a Liborem ale to ja nechci musim byt vyjmecny a mit svuj geng! :lol:

 

STORM - Hele,neurazej se hned :palec: nemusis zavidet,chtel jsem byt vyjmecny a neboj zadne znaky RS nemam je to jen obycejna limitovane edice! :D

Odkaz ke komentáři

někdy je lepší být originální, princes je snad jedinej co to má v té barvě a je to pěkný! Nikdo to jen tak nemá a černá, bílá, červená, modrá RS jezdí všude, takže :palec:

 

Diky Hurikane88 :palec: ja si jen udelal svoji limitovanou edici,me se libi kazde auto kazdemu pochavlim,kdyz se nekomu nelibi moje auto beru to,ja jen ze takovych jake ma storm jezdi plno ale co libi se mu to me se taky libi jeho auto,fakt mi to nevadi ale diky za podporu :palec:

Tak jak rikas,chtel jsem byt vyjmecny proto ten vzhled RS zepredu v te barve,zadek je obyc Fl nelibil se mi ten RS naraznik s protahnutyma odrazkama! :palec:

Odkaz ke komentáři

otcovi sa tiež nepáčia odrazky na RSovom nárazníku,mne sa naopak páči RS viac,tak sme spravili kompromis a je tam FL :pivo:...ale aj tak by som tam chcel RSový,ale ten v bielej origo farbe za cenu FL určite nezoženiem :rolleyes:

 

 

:palec: v bile a cerne ten RS naraznik je dobrej,kazdemu se libi neco,ja mam netypickou barvu pro RS proto jsem tam dal Fl naraznik dozadu! :palec: u vas by slusel urcite RS :palec: a jeste k tomu s bilejma odrazkama!! :palec:

Odkaz ke komentáři

Jo diky,rad bych zalozil ale nechci!Ale diky pokud chces smazu foto neni problem! :palec:

rad bych založil,ale nechci? co to je za větu?pokud by sisi ho rád založil,tak už by si ho měl ne? to je jako rád bych přijel,ale nechci přijet...... :wallbash:

 

a necituj prosím každej předchozí příspěvek,divím se, že tě na to ještě nikdo neupozornil......

:pivo: omlouvám se za zasírání vlákna

Odkaz ke komentáři

Ach jooo,je to tu nekdy marny.....

Diky krocan :palec:

 

Jinac co se ti natom nezda??Rad bych ale nechci???

To je jak rad bych si koupil BMW ale nemam na nej nebo neco podobneho ne???!!!

Asi kvuli takovym jako ty si to nechci zalozit vis???Proto rad bych ale kvuli takovym jako ty nechci!!

Uz ti to dava smysl??? :angry:

Odkaz ke komentáři

díky peetrsi ;) jsem rád že to chápeem stejně

 

proč kvůli takovým jako jsem já? že tě upozorním na něco co se nemá dělat? myslím si, že zhruba polovina z tvých příspěvků je proti pravidlům fora(kdybych neměl rozbitej pc,tak to neřeším,ale mám malej notebook a furt roluju jak chuj přes stejný příspěvky), tak jsem ti to ve slušnosti napsal a to že jsem ti napsal, že tvá věta nedává smysl? vidíš, ikdyž nemáš svoje vlákno se svým hezkým autem-alespon to tak z těch dvou fotek vypadá, tak jsem si tě stejně našel, takže je jedno jestli máš nebo nemáš svoje vlákno, protože kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde:-)))))

 

založ si svoje vlákno, myslím si, že auto si ho zaslouží, je jedinečný barvou a úpravou a neboj se kritiky :palec:

Odkaz ke komentáři

Krocan- Jo diky,za tvou uprimnost,nechci byt zlej ale nekdy to tak je no,bojim se toho co lidi napisou ale vim ze otom to je,nechci si ho zalozit i kvuli tomu kde bydlim a dalsi veci!

Ale dekuji ti,promin jestli jsem te nejak urazil,chapu co jsi mi napsal vcera jsem mel spatnej den!Nechci si to na nikom vylivat,myslim ze te chapu :palec:

A dekuji za pochavlu auta,je komplet predelane na Fl s RS naraznikem tot vse takova limitovana edice :lol:

Treba casem si ho zalozim!Diky moc a nezlob se! :palec:

 

Peetrs - jo diky ti moc,zatim o vlastnim vlakne neuvazuji,ale diky za pochavlu,snad se dockate :palec: Jinak asi vas chapu,ze zacatku jsem neumel vkladat prispevky k vete od vas a ted to umim a delam to furt,asi bych nemel tak casto a odpovidat normalne,diky a sorry :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak sa už konenče oteplilo a ja som už pomaly začal dávať dokopy elektriku,aby už bola urobená podľa mojich predstáv a ešte som aj vymenil BSG za 3C8 937 049E,už len nakodovať a bude to paráda :) keď som to už mal zhodené,tak som si chcel už vyskúšať zhodiť šoférov bag a po jeho demontáži sa vôbec nečudujem,prečo sa kradnú-robil som to prvý raz a demontáž mi trvala cca 2 minúty :rolleyes:

post-6306-0-37165000-1330813376_thumb.jpg

post-6306-0-71495900-1330813470_thumb.jpg

post-6306-0-16664100-1330813510_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

len som upravoval káble na osvetlenie na nohy,ktoré idú do BSG jednotky avšak som ho zapojil zle a teraz svieti aj pri zhasnutom osvetlení interiéru,zhasne až pri zamknutí auta...som zvedavý,aké to bude pri nočnej jazde a keď to bude ťahať oči,tak to na budúci víkend prepojím :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...