Přejít na obsah

Turbo na kazdy den


Doporučené příspěvky

To je problém, no, mě napadlo koupit reflexní červenou samolepku a na ni ještě dodatečně nalepit průhlednou červenou fólii - tak by se mohla barva sladit s originálními odrazkami, jinak jsou totiž ty reflexní samolepky nejen s jiným vzorem, ale také v takové křiklavější barvě více do oranžova..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak, poněvadž jsi se k tomu moc neměl :D zkusil jsem to sám. Moje rada - vykašli se na to ;)

Koupil jsem reflexní pásku z odkazu - 2 metry. I s poštovným mě to stálo nějakých 350,- Kč. Dnes odpoledne jsem to zkusil nalepit, původní záměr byl nalepit to i přes origo odrazky, aby vznikl celistvý dojem. Už tam se to dělalo příšerně. Páska je docela tvrdá, nepřizpůsobivá, nárazník je na ni příliš komplikovaně tvarovaný, takže na koncích úplně nedoléhala. Navzdory tvrdosti ráda dělá vzduchové bubliny, no je dostatečně měkká na to, aby vše, co překryješ, bylo pořádně vidět. Ani s ostrým skalpelem se s ní nedá pracovat - trhá se, někdy se skalpel zasekne a když povolí, "uždibne" část pásky. Po hodině snahy jsem to vzdal, i když se to začalo už jakž takž formovat, vinou výšky a odstínu nepůsobila hezky, ale spíše jako nějaký pracovní reflexní polep. Odměnou mi je ale aspoň to, že jedno přejetí skalpelem nestačilo, no po tom druhém mi na nárazníku zůstala krásná horizontální čára po celé délce, jak jsem tu fólii řezal. Naštěstí to není moc vidět, ale je to tam, 350,- Kč v kýblu a hodina práce taky. Takže za mě opravdu nekupovat.. ;)

 

EDIT: tak to nakonec jde. S vypětím všech sil a smířením se s faktem, že dokonalé to nebude nikdy, to jde. Jen jsem prostě detailista a toto řešení nikdy do detailu 100% nebude, navzdory mému přesvědčení, že jsem to udělal nejlépe, jak to šlo. Nevypadá to ale špatně, podle mého ;)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Stickler: V lete som to uz neriesil, nechaval som to az na jar spolu s inymi vecami (RS naraznik na Fabiu, asi prelakovanie zadneho naraznika na Octe - niekto mi ho laskyplne poskrabal)...

 

BTW: ale nejake novinky na Octavii predsa len mam - nakoniec som podlahol mode a odstranil som zadne zasterky a ako bonus som dal pod zadne kolesa 10 mm podlozky H&R ;)

post-459-0-81682300-1427657260_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...