Přejít na obsah

Sportovní rybolov


TomasB

Doporučené příspěvky

tak po týdnu na řece Labi nic moc... Ryby nežerou.... Pouze dva kapříci 52 a 59,dvě štiky 40 a 60 ,5 okounů mezi 10-20cm a aby jsme se zabavili přes den tak jsme blbly na feeder takže hodně moc cejnů malých a plotic :) chytaly jsme dle chytací dobu od 6 do 22hod.

 

zkrmeno přes 100kg partiklu a kukuřice a pár kilo boilies :D a ryby nežerou no..... jediný co tedka jde na tom místě co jsme byli tak jdou štiky vedle nás chytli 73cm moc pěknou a nám to vzala taky pěkná štiky ale celou rybičku vyplivla a byla celá potrhaná........

 

 

Odkaz ke komentáři

Polévka se povedla a teď manželka smaží filátka naložená v hořčici a citrónu a následně obaleno. Má to dobrý! A občas by se ryba měla sežrat :)

Není snad rok, abych nějakého kapra neuvláčel. Loni jsem chytil jen o něco menšího, ale bylo to za břicho, ktré jsem mu rozpáral až na vnitřnosti. Na Rozkoši se mi párkrát stalo, že regulérně na gumy šli menší kapříci a chytali se jak na běžícím pásu, třeba 3ks za dopoledne :jelen:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Minulý víkend jsem byl u Mělníka na písáku na dva dny. Suprové dno, kde se dalo parádně vláčet bez vázek a trav. V sobotu 1 štika a 8 okounů, největší 40cm, nejmenší tak 25cm. Krásně se dalo s nástrahou na dně pracovat. Kámoš chytil 3 okouny a nějak nechápal, jak to dělám :) V neděli jsme na dopoledne jeli jinam, kde nebylo nic, tak odpoledne pak na sobotním místě. Výsledek 3 okouni, kamarád 3 štiky, bylo to slabší. Něco většího mi to zoblo, ale hned spadlo. Myslím, že to byl candát, kterých tam moc není, ale jsou tam pěkné kousky. A evidentně to byla velká ryba a určitě ne štika.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak jak pánové ? Byl jste už letos někdo někde ? :)) já jdu po víkendu na Labe na feeder zkusit parmy :) u nás to prý teďka jde :) voda opadává tak uvidíme :) červi a žížaly to jistí a budu testovat peletky 8mm tak snad alspoň jedna ryba se podívá na břeh :)

 

dneska jsem si udělal pořádek ve výbavě tak už jen dokoupit bužuterii a v březnu nové brolly :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Včera to bylo slabší a do toho jsem byl nasranej, že jsem zapřáhnul 4 velké PO, jeden kolem 40cm se mi zamotal do větve ve vodě pod břehem a ve finále se vyprostil a já to nakonec už bez pstruha urval, dva kolem 40cm mi spadli a nakonec jeden mobidik přes 50cm po velkém rodeu u dna vyskočil a opět se uvolnil. Mimo to jsem vytáhnul jen 6 prcků. Bylo to k nasrání.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...