Přejít na obsah

Sportovní rybolov


TomasB

Doporučené příspěvky

Hohohóó, jsem si včera luxusně zachytal, minimálně 30 pstruhů se kouklo ven, tak bratru 10-15 jich bylo přes 30cm a největší je ten na fotce, to už je pan pstruh. Pro ty co by se chtěli ptát, tak jsem ho zbalil a k němu ještě prcka 40cm a 39cm. :) To byl den, že i přes 35cm jsem pouštěl. Paráda.

post-226-0-15526300-1404054395_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem zase juknul na pstružínky na chvilku a krome zmrdidel do 30cm, kterych bylo dost, jsem natezil jednoho 41cm a nejakej podobnej mi nedobral. Pak jsem za esil neco vetsiho a jelikoz mi to ucvaklo aytrahu, tak to asi byla stika a asi ne uplne mala. Dneska byli hodne opatrni a vetsinou nedobirali a jen mrdali do naytrahy.

Odkaz ke komentáři

Dneska, tedy spíše už včera proběhlo uzení pstruhů. Rovnou jsem sežral 3kousky ještě za tepla. Kamarádovi jsem vzal jednoho do hospody a ten se mohl utlouct. Původně si ho chtěl nechat na doma, ale jak na něj po 6 pivu došla mlsná, tak se neudržel a pustil se do toho a mlaskal jako blázen :jelen: Chutnalo mu neuvěřitelně, protože jak ryby moc nemusím, tak tohle je mana nebeská. :)

Odkaz ke komentáři

Tak to jste asi nejedli správně vyuzeného pstruha. Voní to na kilometr daleko a chutná skvěle. Já moc ryby nemusím, ale tohle je něco. Z manželky jsou v práci už hotoví, protože když si to vezme do práce na jídlo, tak to ví celej úřad a někteří chodí somrovat :jelen: Předevčírem jí kolegyně nabízela výměnný obchod za nějakej domácí sirup. Všichni už to tam znají a ví, že to je můj úlovek a že to je domácí produkce a že to je výborný. Však mi taky už ze 14ks co jsem udil zůstali jen 2 a ti asi padnou dneska. Tentokrát jsem byl přísnej a dal jsem jen jednoho tomu kámošovi v hospodě, a to jen proto, že jsem mu chtěl udělat radost a trošku ho podpořit. Je na vozíku a sám si to neuloví a do toho na tom není dobře ani s financema a poslední dobou ani zdravotně. Tak jsem ho pozval jak na pivo, tak jsem mu ještě přinesl pstruha.

Odkaz ke komentáři

Protože to nebere. Candát, štika, sumec jdou teď v noci(nejlépe 2-3 ráno) a úhoři zobou dopoledne až v poledne. Nechápu, ale už to tak vypadá, že to tak je. A v obvyklé doby prostě ty kurvy nežerou. Já mám letos třeba jen 6 sumčích zmrdidel do 80cm, což je jednak málo a druhak prostě přes 80cm jsem nepřelezl.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...