Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

DJ.Mara , Hans26 zdarec chlapci ... mate pravdu JE TO TAK ..postoupili jsme o tridu vys :)

 

par novinek:

pred pul rokem mi odesla stahovacka ridice tak ted konecne jsem se dokopal k tomu ji opravit

takze vymenena naklady cca 700 kc

stara dopadla takto .. pocuchany lanko u pojezdu i u motorku :)

 

04062012193.jpg?ver=2

 

04062012194.jpg?ver=2

 

a taky jsem poridil nove koberecky do auta :)

 

31052012184.jpg?ver=2

 

31052012185.jpg?ver=2

 

31052012186.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Je mozne ze jsem te vcera na vecer videl na D1??? :huh: Fičel jsis to ve smeru Brno-Praha v levem pruhu??? Kde presne to bylo si uz nevzpomenu ale mam pocit,ze jsi to byl ty... :rolleyes:

 

 

jj ten den jsem tam jel byl jsem vystehovat pritelkyni z koleji :) a po D1 ?? jedine VLEVO :D B) ty jo skoda ze jsi neblik :)

 

Tak na ten bílý vnitřek jsem hodně zvědavý a u té bílé octy to bude určitě nádhera, rychle sem s fotkama

rad bych ale bohuzel stale cekam na latku uz mi ji posilaji 14 dni ...tu co mam je s vysokym molitanem a je urcena na sedaky ... tak jsem musel objednat slabou bez molitanu ...ale je desna dodaci lhuta :( :(

Odkaz ke komentáři

Myslim,ze bys nepochopil proc na tebe blika v protismeru kamion :lol: :lol: :lol:

 

nooo tak to asi ne :D to mas pravdu :D

 

ja jsem ty tapecy lepil naz5 sikou a drzelo to nekolik let...

 

ty koberecky sis nechal nekde delat?

 

 

jojo nechal jsem si je delat ve meste na zakazku v jedny firme co dela koberce rohozky a takovy ty pikacovinky :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak po delsi dobe male oziveni :) tapece se calounikovi nepovedly tak jsem to vzal do svych rukou sehnal jsem lepidlo a za 200kc latku co by vysla pomalu na cely koberec v obyvaku samo motiv RS :D :) jeste cekam na zitra kdy se rozhodne jestli se do toho pustim nebo koupim tapece ORIGO ale bohuzel komunikace nejak vazne :(

 

jinak na aute se nic nedeje jen provozni udrzby : vymena oleje, palivoveho filtru, v planu je maly airbrush do motoroveho prostoru, a trosku jina predni cast :) ale to vse postupem casu :) probehne maly upgread spis detailovy ale vse bude se ponese v origo stylu zadny tuning atd :D

 

a dneska jsem se rozhodl ze zlepsim trosku okte dychani takze jsem se pustil do lepsiho chlazeni IC :) a vysledek ??

 

ZDE:

 

19072012568.jpg?ver=2

 

19072012570.jpg?ver=2

 

19072012573.jpg?ver=2

 

celkove pocity : auto jede lip :) prijde mi ze je zivejsi a lepe reaguje na plynovy pedal .. mozna TO TAK JE a nebo mozna DEŽA-VÍ :D

Odkaz ke komentáři

tak dalsi nove zpravy .. interier uz je krom budiku komplet RS ..

26072012584.jpg?ver=2

 

balicek kosmetiky se doplnil o pripravek na osetreni kuze .. valil jsem oci jak ta kuze krasne ozila a vypnula se :) zleva: coyote-pneu, sampon,fabric clean = interierove casti, vosk, pripravek na kuzi, 3M lestenka, luber, modelina na odstraneni necistot :)

26072012585.jpg?ver=2

 

a v neposledni rade jsem poridil i kvalitni lesticku znacky krauss velke dik patri Hannymu za doporuceni :)

28072012598.jpg?ver=2

28072012599.jpg?ver=2

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

tak ty tapecy... :palec: smekám, vypadají fakt super a na nečalouníka dobrej výsledek.

 

jinak na kolik vyjde ta leštička?

 

diky.. na fotce to mozna nevypada ale prece jen strojni prace je strojni prace ale i tak to vypada skvele :) dost mi stim takyy pomahali nasi protoze v jednom bych to nedal ..:) :)

 

za lesticku jsem daval 2990,- a je tam vse krom nanasejiciho (cerveneho penoveho)kotoucku :)

Odkaz ke komentáři

a je tu dalsi akce :D

uz je to par dni co mi prisly new znaky ze skoda CITIGO

 

07072012511.jpg?ver=2

 

a jakmile se me neco dostane pod ruku tak to dopadne takto :D

07072012513.jpg?ver=2

 

a taky prisla nova predni origo maska .. protoze soucastna byla rupla uz pri koupi auta a dodelal ji ptacek ktery se chtel se mnou pretlacovat a tam se chysta taky maly upgread vudci soucastnosti :) ...ale zachova se originalita :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...