Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

KARLOS prosimtě ktera ztěch 4 čtyřech jednotek je nejlepši a umi vice věci a hlavně některe jsou až 60mistne a některe mene mistne

KARLOS prosimtě ktera ztěch 4 čtyřech jednotek je nejlepši a umi vice věci a hlavně některe jsou až 60mistne a některe mene mistne

3C0-937-049-AJ ; 30 Byte (Highend)

3C0-937-049-AL ; 30 Byte (Highend)

3C8-937-049-E ; 30 Byte (Highend)

3C8-937-049-F ; 30 Byte (Highend)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...

Ahoj mam OII 1.9 77kw BKC DSGr.v 2005 vybava:Elegance,Xenony,Maxidot,Nexus,10 airbag,dual clima,vyhrev sedacek,destovy senzor+svetelny.stresni okno. a mel bych dotaz ohledne kodovani jednotky,chci deni s mlhovkami a coroner.Mam tuto jednotku 1K0937049N.skousel jsem to kodovat ale nejde to kodovani akceptuje ale pokazdy to vrati zpet puvodni kodovani.podporuje to tato jednotka nebo ne?popripade pujde vymenit za jinou ktera to podporuje?diky jarda.

Odkaz ke komentáři

jarin1110>> Corner ti nepůjde, jedině vyměnit jednotku, ale to se tu dá lehko vyčíst od rolbaře.

 

šulda: diky za info,hledal jsem a nic zatim nenasel asi jsem hledal malo.pokusim se sehnat jinou jednotku ale ted jsem to resil s kolegou a pry to denni by melo jit jenze mam tam chybove hlasky ohledne spinacky takze je nejspis vadna tudiz bych se i priklanel k tomu ze to nenakoduji z duvodu ulozenych chybovych kodu.

ze ty mas cinsky kabel ? Pak bych se tomu nedivil a zkusil bych jinou verzi, ale nizsi nez mas ted, pokud updatujes na novejsi, znicis pravepodobne kabel ...

 

MaroCZ: netuším máme to v práci je to mozny.spis skusim kolegu ktery to dela ale jak jsem psal nize nejdriv vyresim tu spinaci cast.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Načetl jsem si tu správnou sekci. Mam blbou jednotku, tuším, že 087 J. Takže se musí nějak zaktualizovat. Nechám to na odbornících. Díky za odpovědi.

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

 

087J corner fci umí, každá OII s mlhovkama z výroby od MR2008 tuto fci podporuje :)

Odkaz ke komentáři

Ta fce corner light mi funguje s uvedenou jednotkou, ale pouze při natáčení kol. Nejde mi s blinkry.

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Tady jsem to vyčetl, že ta jednotka nefunguje ve spojení s blinkry.

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=556&page=6

 

Relaxik: Kódovanie máš dobré, bohužiaľ u jednotiek 087 J a K s SW615 Corner aktiváciou smeroviek nefunguje, aj keď je nakódovaný :rolleyes:

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Relaxik: Kódovanie máš dobré, bohužiaľ u jednotiek 087 J a K s SW615 Corner aktiváciou smeroviek nefunguje, aj keď je nakódovaný :rolleyes:

 

 

Tady jsem to vyčetl.

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravim.. Potřeboval bych poradit.. Přečetl jsem si celé téma a stejně to nemůžu rozchodit..

 

Jednotku mám 3C8 937 049 E, takže tam by neměl být problém..

 

Původně jsem měl nakódováno:

49888F030004140043110D000000000000097F075C000000000000000000

 

Teď mám nakódováno toto:

41888F011004140043110D000000000000097F075C00000C000000000000

-vynul jsem denní svícení

-zapnul jsem druhou zadní mlhovku

-zapnul jsem corner light

 

Bohužel Corner Light mi stále nefunguje.. Koukal jsem na to co psal Fireee že se musí udělat ještě něco v Bytech 14, 17 a 26 ale nevim co.. Když jsem na to koukal tak jsem tam neviděl žádnou spojitost a u Bytu 26 nebyla nabídka žádná..

 

Tak bych vás chtěl poprosit jestli by mi s tím někdo neporadil... Předem díky..

Odkaz ke komentáři

vím, že na jednom autě mi to šlo nakódovat jen když byly zapnuté světla, divné, ale bylo to tak, zkus to kódovat postupně a ne najednou a s rozsvícenými světly. Jinak už nevím v čem je problém, takto od stolu to řešit je na prd ... Kdyby jel kolem Pardubic a okolí, stav se, kouknem na to.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o rok později...
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...