Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

312 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, tak zajimave tema...ja mam ted najeto 357000km a vse puvodni ale pred 1000 km jsem byl v servisu a tam pri pripojeni byla taktez chyba egr, ale na aute se nikdy nic nijak neprojevilo! Zadne spadnuti do nouzaku nebo zvlastni chod motoru, tak me zajima jestli to muze byt i sporadicka chyba vznikla shodou nekolika okolnosti. To ze se bude asi nekdy vymenit dpf nebo egr je mi jasne jen se desim u egr te demontaze pac mam 4x4 co vse se pro to musi udelat aby se dostal ven?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Auto mas od nova?

357 tis s povodnym egr?

A dpf zaplnenie nechapem...

Nic ked odide ide dole cela naprava.

Odoslané z HUAWEI M2-801L pomocou Tapatalku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Auto mam od cca 220tis km, ale vim, ze je vse puvodni, protoze se jedna o prevzeti operativniho leasingu od znameho z jedne firmy. Takze celou dobu jezdil jen do skoda servisu, kde jsem si nechal vyjet co vsechno tam delali za celou dobu. A jak jsem psal v sekci spotreba. Po napichnuti to ukazovalo u dpf posledni regeneraci pred 687km a vypoctene zaplneni bylo myslim 40g

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mechanik ke kteremu jezdim tomu taky nechce verit :) ale tvrdi, ze to muze byt tim ze ja i ten znamy jezdim/jezdil dlouhe trasy a tim staci probehnout vsechny potrebne procesy spojene s regeneraci atd. Ja pres tyden najedu denne 150km a z toho tam mam usek cca 25km po rovince, kde hodim tempomat okolo 95km/h a jedu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, mám takový problém poslední dobou se mi to stavá že se mi rožne kontrolka žhavení, napíše se porucha motoru do servisu, ale auto do nouzového režimu nespadne, jedna so MR 2010 najedto 127k, ve 120k proveden chip od TDI fun(ale tady v tom bych problém neviděl)  z vagu jsem zjistil že se jedná o tyto chyby ,včera se objevili obě dvě zaráz jako  ne hned po sobě ale cca po 2 hodinách, každá z techto chyb už se mi objevila víckrat, ale zajímalo by mě co může zpusobit že je příliš velký prutok spalin ? Malý bych pochopil, to by byl egr ucpaný ne ? Jo a ještě asi před rokem byla na autě chyba a to že byla prodřena kabeláž od váhy vzduchu a ta se zkratovala o napájení, kabeláž se opravila a od té doby klid, nevíte nekdo co stím ? jestli to třeba celý nemůže rozhazovat ta váha vzduchu ? 

Díky za všechny rady  :)

image.thumb.png.5e85cc7d6489ad099307355b33ec82e2.png

image.thumb.png.11ba84a3186863960f550db902734ce3.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To ano, ale aby  nebyl stejně  i ten ventil zasranej že, ale to bych stejně zjistili jedině až by šel ven, nebo je nějaká jiná možnost?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..