Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

koblížka

jezdec na el.stahovačku

47 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Guest chipmann
Shánim jezdce na el. stahovačku před face O1. r.v. 97. Kde ji sehnat? Vůbec se mi nedaří

a chcš na přední a nebo na zadní okno (mám obě) jinak na aukru jich je ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat praskla mi stahovačka u řidiče a zadní levá taky. Musím proto kupovat celou novou stahovačku nebo jen ty jezce a co výměna složitější nebo v poho? a kdybys měl ty jezdce za kolik bys je nechal?

díky Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann
Chci se zeptat praskla mi stahovačka u řidiče a zadní levá taky. Musím proto kupovat celou novou stahovačku nebo jen ty jezce a co výměna složitější nebo v poho? a kdybys měl ty jezdce za kolik bys je nechal?

díky Honza

Záleží jestli jsi nenamotal lanka pokud né tak stačí vyměnit jen jezdce pokud ano potom je lepší koupit celou stahovačku novou seženeš za 600-700kč

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Záleží jestli jsi nenamotal lanka pokud né tak stačí vyměnit jen jezdce pokud ano potom je lepší koupit celou stahovačku novou seženeš za 600-700kč

Vzadu namotaný budou to je na ... ale ve předu snad ne tak uvidím

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

rozdělej ten naviják a podívej se na ty namotané lanka - pokud nejsou moc roztřepené a nejsou úplně rozlisované vodicí drážky na kladce, dá se to spravit (lanka porovnat, drážky pilníčkem protáhnout, složit) fachčilo mi to pak OK - samo že s vyměněným jezdcem, nejlíp vyměnit za FL uchycení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
rozdělej ten naviják a podívej se na ty namotané lanka - pokud nejsou moc roztřepené a nejsou úplně rozlisované vodicí drážky na kladce, dá se to spravit (lanka porovnat, drážky pilníčkem protáhnout, složit) fachčilo mi to pak OK - samo že s vyměněným jezdcem, nejlíp vyměnit za FL uchycení

Co je FL uchycení?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

FL uchycení je po faceliftu, někdy od 08/2000 - ty jezdce mají jiné provedení, robustnější, měly by být z bíleho plastu (starší bývaly černé n. zelené), je jinak řešeno uchycení jezdec vs plechový držák skla...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
FL uchycení je po faceliftu, někdy od 08/2000 - ty jezdce mají jiné provedení, robustnější, měly by být z bíleho plastu (starší bývaly černé n. zelené), je jinak řešeno uchycení jezdec vs plechový držák skla...

Takže když koupim celou stahovačku na face, tak by to mělo jít bez problému přehodit na předface?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Buď přehodit celou stahovačku (myslím ten mechanismus - kolejničky, lanka, naviják, ale bez motorku), anebo stačí plastový jezdec s držákem skla

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann
Co je FL uchycení?

Z nového modelu :huh: já osobně bych nic nepilníčkoval vždyť se dá sehnat stahovačka už za pár korun

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když se sežene za pár korun, tak to jo. Já jsem někdy v r. 2004 měl možnost koupit z vrakáče za 1500, nebo nové ŠA asi 4,5 tis bez motorku? druhovýroba nebyla, tak jsem piloval :-)

Pokud není lanko roztřepené, dá se to poměrně snadno opravit...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hmm taky si to teď zdá se užiju. Dneska večer zabouchnu zadní levý dveře a sklo pá pá do nich :(

Teď jen vyřešit dilema. Koupit faceliftovou stahovačku celou, nebo se vyměňovat s tím plastovým hajzlíkem.

Ještě že to ta kur.a udělala 2Km od baráku v dnešní vlahé tropické noci :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem rozebral zadní dveře a jezdec rozlámaný a lanko roztřepené, zítra se stavím v Kelly maj tam stahovačku bez motoru (ten funguje tak prohodím) za 1200,- k tomu sleva na kartičku a bude to za litr.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann
Tak jsem rozebral zadní dveře a jezdec rozlámaný a lanko roztřepené, zítra se stavím v Kelly maj tam stahovačku bez motoru (ten funguje tak prohodím) za 1200,- k tomu sleva na kartičku a bude to za litr.

Já jsem to kupoval na aukru za 650 bez motorku samo ten nepotřebuješ a super :palec: myslím že to bylo od "Daša Brno" tak mrkni

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

POMOC lidi,, kdž jsem dal okno dolu neco tam ruplo a okno spadlo a pro zmacknuti knofliku okno nevyjede a neco tam chrasti, jelikoz bydlim v super čtvrti tak bych to opravil co nejdrive dekuji za pomoc,, treba jak sundat tapet atd diky moc a popripadne co koupit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
POMOC lidi,, kdž jsem dal okno dolu neco tam ruplo a okno spadlo a pro zmacknuti knofliku okno nevyjede a neco tam chrasti, jelikoz bydlim v super čtvrti tak bych to opravil co nejdrive dekuji za pomoc,, treba jak sundat tapet atd diky moc a popripadne co koupit

jakej máš rok výroby octy? jestli už máš face, tak koukni na aukro, maj tam plastové jezdce, který ti pravděpodobně praskl a ten stačí vyměnit. Myslim že to tu i někde je, jak na to. Se sundáním ti neporadím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/opravaStahovacky.htm

jinak mi to taky prasklo pred barakem a navic vecer,kdy uz nebylo kde sehnat novou.Tak jsem rozebral tapec a to okno jsem nouzove podeprel v horni pozici drevenym spalikem.A na duhy den jsem ficel pro ten silonovy jezdec.A kdyz jsem to cele predelal(prace asi na 20 minut) jsem zjistil ze mam pokrcene lanko :palec: ,tak nakonec sla cela nova stahovacka bez motorku.Cena asi 800,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mě dnes, LZ dveře. Čekám ve Zlíne ne červené, chci luftnout v autě, tak si otevřu okýnko, najednou křup a okno nikde. 30 kiláků od domova, tak šup zaparkovat, sundat tapec, nějak zaaretovat okno a pokračovat v jízdě :-). Už mám objednaný nový

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak doporučuji si připlatit za originální díl. Měl jsem chinu a za měsíc se to tam namotalo a vytřelo a stahovačka v řiťi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak vyměno. Za pul hodinky bylo po problému. Kupoval jsem v Autokelly snad vydrží. Rozdíl oproti původnímu origo jsem nenašel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Toto už jsem řešil také, koupil jsem si přímo samotné jezdce. Odkaz je zde :http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0837584-plastovy-vodici-dil-spoustece-oken-octavia.html a zde:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u08...en-octavia.html

jde to všechno snadno při troše zručnosti. Jedny dveře jsem dělal cca 45 minut(rozebrání tapece-stahovačka-vyměnění jezdců- natřít silikonovou vazelínou- zpětná montáž)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.