Jump to content

ajpservice

Uživatelé
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Kontakty

 • Website URL
  http://www.ajpservice.cz

ajpservice's Achievements

0

Reputation

 1. Krásná... s tím bych měl až strach někde na parkovišti.. Moc pěknej vůz..
 2. Je to s jistotou datum výroby.. to mohu potvrdit..
 3. Já měl 74kw PD 4 roky, v OCT I 4x4 s 6 kvaltem... při prodeji najeto 245 000km.. Nějaký problém s kabelama díky PD jsem řešil.. Nic hrozného to nebylo ale asi 3x jsem nějaké trable měl.. cukání motoru atd.. díky kabelům.. Jinak souhlas s přechozím příspěvkem.. Na spolehlivost byly motory 66 a 81KW prostě nejlepší..
 4. ajpservice

  Xenony

  přesně tak.. souhlasím.. mám v autě taky origo xenony a svítí to jako hrom.. je to na hraně co protijedoucí snesou.. také mě kolikrát auta proti problikávají..
 5. To video co máš v podpisu to jsi s tím autem ty?? ;) Co tam máš vůbec za motor? 66 nebo 81kw nebo snad PD 74 či 96kw? Magnatec bude spíše trošku reklamní název než že by byl ten olej nějaký zázračný proti ostatním. Myslím že řada EDGE na tom bude lépe. Pokud tam máš motor pumpe duese tak je jasné že je třeba zůstat u EDGE Turbo Diesel 5W-40 a pokud ne tak by jsi mohl přejít na Magnatec. Ale osobně bych stejně zůstal u toho co používáš.. Když měníš po 10 000km tak to autu dopráváš.. Já tedy měním také po 10 000km.. Ale takových nás asi moc nebude.. těch 15 000km je myslím pro většinu akorád..
 6. Aha :-), tak to by trošku s doručením problém byl.. Říka se to, je jasné že měnit značku nebo dokonce viskozitu každou výměnu je hloupost.. Ale když by to chtěl teď změnit a dále používat Magnatec tak by problém určitě neměl.. Ale jak jsem psal, pokud používá castrol EDGE tak bych u něj zůstal..
 7. Souhlasím s houmíkem, pokud jsi doteď používal EDGE tak ho používej dál. Jinak rozdíl by jsi hned určitě nepoznal.. Myslím že ani po těch 50 000km. Já jezdím taky skoro samé krátké trasy a studený motor.. Dal jsem teď Castrol EDGE Formula RS 0W-40. Jinak pokud budeš potřebovat olej, ozvi se.. Castrol EDGE turbo Diesel Tě u mě vyjde cca na 240,- / litr.
 8. Neuškodí to ničemu, není proč by to mělo uškodit..
 9. ajpservice

  Long life

  Dle mého se nepleteš, já souhlasím.. Klasika max. 30 000km a dle provozu se to zkracuje..
 10. ajpservice

  Long life

  Tím chtěl určitě říci že má najeto 42 000km.. na 1.8 TSI... a mění normálně po 30 000km..
 11. Tak tak, cca něco přes 4 litry oleje..
 12. také chválím.. líbí se mi
 13. To že to nezveřejní když zjistí kdo to ředí atd to je neuvěřitlné.. To se nedá pochopit, ani na to nic říct.. Jakej to je bordel..
 14. Kia Ceed v kombíku se mi také líbí.. Ale pokud by jsme chtěli silný motor a výbavu cena pak taky vyleze na sumu za kterou lze vybírat i jinde.. Ale záruka atd mluví pro ni, ač nikdo nevíme jak až se budou servisy stavět k záruce např. po 5 letech.. Myslím že se toho po takové době na záruku stejně moc neuhraje..
 15. Nájezdy nad 60 000km už jsou pěkná čísla:-) K tomu mám daleko..
×
×
 • Create New...